Animánie

Animánie je druh celoroční závislosti na animaci a na animovaných filmech, který čtvrtým rokem ovládá Plzeň a vrcholí na podzimním festivalu 13. – 21. 11. 2009.
V rámci festivalu je vyhlášena celostátní soutěž animované tvorby dětí a mládeže Očima dětí a regionální výtvarná, fotografická a filmová soutěž Plzeň očima děti.

Reklama

www.plzen.eu

V úterý 17. listopadu se již od ranních hodin část středu města přenese o dvě desetiletí zpět a Plzeňany bude čekat nejedno překvapení – předlistopadová atmosféra i předlistopadové ceny. Kromě zážitkového programu zahrají na náměstí Republiky od 14.00 hodin studentské kapely a od 17.00 hodin rocková kapela Laura a její tygři.

V kině Měšťanské besedy se chystá projekce filmu Několik plzeňských dnů, ve Malém sále potom divadelní představení Václava Havla Audience.

Vyvrcholením celého dne bude velkoplošná projekce nejvýznamějších událostí v Plzni za posledních 20 let a premiérová laserová show promítaná na katedrálu sv. Bartoloměje.

Výstavu Radovana Kodery s názvem Plzeň v sametové revoluci si mohou zájemci prohlédnout od 5. listopadu do začátku prosince. Fotografie budou umístěny na venkovních panelech v Křižíkových sadech.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama