Aktivní odpočinek v srdci jihočeské přírody

V samém srdci Jižních Čech se nachází resort Panství Bechyně, který všem svým návštěvníkům nabízí mnoho různých možností. Přicházející jaro navíc přímo vybízí k návštěvě přírody a toulkám po krásách jihočeských lesů a krajiny. K dispozici je mnoho cyklistických i turistických tras. Navštívit můžete například i zámek Bechyně, který bude od dubna po zimní pauze již opět přístupný pro skupinové prohlídky.

Reklama

Pro všechny, kteří rádi svou dovolenou tráví aktivně se po zimním odpočinku také opět otevírá Penzion Černická Obora, odkud můžete všechny výlety s rodinou či přáteli plánovat. A pokud nechcete čekat až na duben a rádi byste si vyrazili odpočinout již nyní, doporučujeme využít malebnou Černickou hájenku. Svým umístěním v prastaré oboře je totiž ideální lokací pro skvělý odpočinek od starostí všedních dní. Máte raději město? Pak je pro vás připravený hotel Panská v centru lázeňského města Bechyně. Vybírat si můžete hned z několika pobytových balíčků nebo si jen přijeďte užít ubytování a klid.

Rezervaci vždy doporučujeme dělat s časovým předstihem, abyste si mohli vybrat termín dle svých představ. Pokud byste rádi udělali jen radost někomu blízkému, můžete se nechat inspirovat ve zbrusu novém e-shopu, kde najdete tipy na dárky pro každou příležitost a vše nakoupíte z pohodlí domova.

info@resort-bechyne.cz

734 448 388

Těšíme se na vás!

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama