REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata
V okolí

Aktivní odpočinek s dětmi – jaké aktivity stojí za zvážení?

23. 8. 2023

Jestliže se rádi hýbete, jistě vás bude zajímat i to, jak můžete aktivně trávit čas s vašimi dětmi. Možností je mnoho a je tedy jen na vás, který sport vás a vaše ratolesti nejvíce přitahuje. Několik sportů je však tzv. sázka na jistotu. A právě na ty se zaměříme na následujících řádcích. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi.

Na jaký oblíbený sport nepotřebujete mnoho vybavení?

Jedním z nejoblíbenějších sportů vůbec je horská turistika. Při chození po horách máte mnoho času na povídání si s vašimi dětmi. Díky tomu máte jedinečnou šanci na to proniknout do jejich světa a navíc jim ukázat krásy přírody. Výhodou horské turistiky je to, že na ni nepotřebujete mnoho vybavení. Základ tvoří prodyšné oblečení a kvalitní trekingová obuv. Cestou do hor pak můžete vaše dobrodružství spojit i s koupáním nebo s potápěním v jezeře. Tyto sporty děti zkrátka milují. Na potápění pak nezapomeňte vám i dětem pořídit kvalitní neoprenový oblek. Pro inspiraci se můžete podívat např. i zde: https://sportano.cz/neoprenove-odevy-a-obuv/neoprenova-tricka. Tady si jistě vybere i ten nejnáročnější z vás.

Jak trávit aktivně čas s vašimi dětmi v létě?

Kromě zmíněného plavání můžete s dětmi v létě vyrazit na vodu s elektrickou deskou. Tento sport není zatím příliš známý, ale už se pomalu začíná dostávat do povědomí celých rodin. Na elektrické desce na vodu totiž zažijete s dětmi spoustu zábavy. Používat se dá na různé způsoby. Kromě jízdy na vlnách se na ní dá i pohodlně odpočívat. Chcete-li se o tomto sportu dozvědět více informací, stačí nakouknout tady: https://sportano.cz/elektricke-desky-foil. Najdete zde také krátké video, v kterém se o elektrické desce dozvíte vše podstatné.

REKLAMA

Jak sportovat s vašimi ratolestmi v zimním období?

Na letní i na zimní aktivity využijete pánské, dámské a dětské nepromokavé boty. Na nabídku se můžete podívat např. i sem: https://sportano.cz/nepromokave-boty-damske. Nepromokavé boty jsou navíc na zimní sporty naprostým základem. Hodit se vám budou na snowboard, ale také na lyže nebo na zimní vysokohorskou turistiku. Všechny zmíněné sporty patří mezi nejoblíbenější aktivity v chladném období. Určitě si je tak užijete i vy a vaše děti.

– PR článek / Reklamní sdělení

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA