Soutěž o 20 rodinných vstupenek do zábavního parku OSKARSHAUSEN nedaleko Drážďan

Vyhrajte vstupenky do nevšedního zábavního Oskarhausen parku u našich sousedů v Německu. Na ploše 15.000 m2 se těšte na více jak 50 atrakcí uvnitř i venku. Řetízkový kolotoč, poníci, bláznivé továrny, motokrosová a tubingová dráha, dětský hornický důl, obří skluzavky a vzduchové trampolíny, kreativní dětské dílničky, jedinečný Svět iluzí a další tradiční i originální atrakce zaručí zábavu na celý den. Děti ve věku 2-12 let si tu užijí opravdu spoustu zábavy.

Prázdninové novinky v parku OSKARSHAUSEN

Oskarhausen park stále chystá něco nového, a i letos v červenci si pro své návštěvníky připravil skvělé novinky. Těšte se na Limonádovou továrnu! Jde o skutečnou bublající limonádovou laboratoř na ploše o rozloze 1000 m² a najdete zde dvě velké originální atrakce, a to padací věž a Kamitoč. Nechybí ani gastronomické bistro s letní terasou, závodní dráhu, obchod se suvenýry s maskotem Oskarem. Že si neumíte představit padací věž. Jde o vysokou padací věž, ze které uvidíte celý zábavní park, a to z výšky 16 metrů a také se parádně zatočíte! Užít si tuto skvělou jízdu mohou osoby od 4 let – menší děti pouze v doprovodu dospělé osoby.

Hned vedle padací věže je „Oskarův Kamiotoč“ kam mohou děti už od 2 let. Stačí se připoutat a už se jede! Není to jen obyčejný kolototoč točící se dokola, ale tento stoupá i nahoru a dolů, jako to znáte například z českých „labutí“. Tady nemáte labutě, ale jedete v parádním kamionu!

Více informací na www.oskaruvsvet.cz nebo na fb www.facebook.com/Oskarshausen.

Rádi byste navštívili Oskarhausen park? Zkuste štěstí v naší soutěži o 20 rodinných vstupenek!

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže jsou: Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655 a Oskarshausen GmbH, Burgker Straße 39, Freital, Sasko, 01705, Německo, DIČ: DE314941040.

Pořadatel Oskarshausen GmbH, Burgker Straße 39, Freital, Sasko, 01705, Německo, DIČ: DE314941040 je i poskytovatelem výher do této soutěže. Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál www.vyletnik.cz.

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 1. 8. 2022 do 15. 8. 2022

Místo konání soutěže: Na webových stránkách Vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace e-mailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

 
Slosování dvaceti výherců proběhne 16. 8. 2022 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherci budou vyrozuměni e-mailem.

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu