Pražské věže

7 PRAŽSKÝCH VĚŽÍ

Dne 1. 8. 2009 se společnost ABL FM Services  stala provozovatelem sedmi významných pražských památek. Správcem památek, které jsou majetkem
pražského magistrátu, je Pražská informační služba. ABL v roli provozovatele může nyní dokazovat své zkušenosti z facility managementu na Petřínské rozhledně, Bludišti na Petříně, věži Chrámu sv. Mikuláše, Malostranské mostecké věži, Staroměstské mostecké věži, Staroměstské radnici a Prašné bráně.

Reklama

Naším prvořadým cílem je maximální zkvalitnění služeb pro veřejnost v souladu s upevněním historického významu těchto památek.Na věžích jsme hned po převzetí realizovali množství novinek, které přispěly ke zvýšení návštěvnosti a pozitivním ohlasům ze strany turistů.

Personál v historických kostýmech, trubači na věžích a také pravidelné šermířské turnaje, to vše dotváří historickou atmosféru a zvyšuje atraktivitu těchto objektů. Ve spolupráci s historiky nadále připravujeme nové atraktivní expozice z dějin českého národa, ale také rekonstrukci podzemí ve Staroměstské mostecké věži a rekonstrukci bývalé pozorovatelny STB ve věži u chrámu sv. Mikuláše.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Další zajímavá místa v okolí