Chocotopia – svět zábavy a čokolády

Chocotopia jsou 3 patra plná zábavy, zážitků a čokolády pro celou rodinu rovnou u Staroměstského náměstí na adrese Celetná 15.

Reklama

Hned v přízemí si můžete posedět s kávou a ochutnat všlijaké čokoládové dobroty nebo se občerstvit v naší tématické restauraci. Domů si můžete odnést také bonbóny a suvenýry z Candy Shopu.
Chtěli jste se někdy vrátit zpátky do historie? V naší sekci z virtuální realitou se můžete vydat na expedici do mexického Yukatánu.

V dalších dvou patrech se dozvíte o historii čokolády, ale také o tom, jak se kakaové boby dostanou z plantáže přes továrnu až k vám do pusy.
Kromě interaktivních úkolů a aktivit na vás čeká i promítání filmu o čokoládě.
Sledujte, jak v čokoládové dílně vyrábí pravé belgické pralinky. Můžete je ochutnat a dokonce si je na jednom z našich workshopů zkusit vyrobit sami..

V neposlední řadě vstoupíte do našich legendami opředených interaktivních světů, kde si skutečnost podává ruku s fantazií.Navíc jsou zasazeny do bohatých scénografií plných vizuálních a zvukových efektů. Můžete si sednout do divadla vedle Dagmar Havlové nebo položit hlavu na špalek kata Mydláře.


Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama

Další zajímavá místa v okolí

Reklama