REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora
V okolí

Zima v Česku? Žádná nuda!

Na masové cesty do Alp a řady exotických destinací to letos v zimě zase moc nevypadá, ale nesmutněte – kvalitní lyžovačku i pořádnou dávku tepla a vodních radovánek si můžete dopřát také v Česku. Vlaky Leo Express se můžete pohodlně a bez starostí vydat za sněhem i s lyžařskou výbavou!

DO HOR NEJEN NA LYŽE

Neumíte-li si zimu představit bez lyží či snowboardu, vydejte se na hranici Olomouckého a Pardubického kraje na Kralický Sněžník. Na jeho úbočí najdete stejnojmenný skiareál, který vznikl spojením dvou přes kopec ležících středisek Stříbrnice a Hynčice pod Sušinou. Láká na 11 kilometrů sjezdovek na jeden skipas. Od loňské lyžařské sezony, která byla kvůli opatřením tak krátká, že jste ji asi ani nezaznamenali, se areál chlubí hi-tech šestisedačkovou lanovkou D-line na vrchol Štvanice. Je nejmodernější svého druhu v Česku – má třeba bublinu odrážející UV záření, vyhřívané sedačky a wifi!

Jen o pár kilometrů dál se můžete vydat na Dolní Moravu. Kromě upravených sjezdovek otestujte také nejdelší horskou dráhu u nás, oblíbenou Stezku v oblacích, výjimečnou Freestyle a fun zónu a další zážitky. Už brzy se dočkáte dalšího unikátu – na jaře by tu měl být otevřen nejdelší visutý most na světě.

REKLAMA

Vlaky Leo Express vás pohodlně a bezpečně dovezou do mnoha destinací nejen po České republice.

Koupit jízdenku >

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA