ZETOR zve k oslavám 70. výročí značky

Letos v březnu uplynulo přesně 70 let od chvíle, kdy se první traktory značky ZETOR dostaly k zákazníkům. Oslavy významného jubilea odstartují v květnu řadou akcí pro veřejnost, zákazníky, zaměstnance a obchodní partnery. Společnost ZETOR TRACTORS a.s. srdečně zve všechny příznivce červených strojů do svého areálu v Brně-Líšni, kde se většina akcí bude odehrávat.

Reklama

„Oslavu sedmdesátých narozenin značky vnímáme jako významnou událost. Hlásíme se k historickému odkazu, minulost je pro nás zavazující a inspirující, ovšem pozornost věnujeme budoucnosti. Proto i oslavy budou probíhat nejenom jako připomínka historie, ale hlavně jako představení budoucnosti značky ZETOR. Připojte se k oslavám a užijte si je. Jste srdečně zváni,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

ZETOR připravil soubor několika akcí a událostí, které odstartují v květnu a budou probíhat až do podzimu letošního roku. Hlavní oslavy proběhnou v Brně v České republice a jednotlivé akce se plánují i v dalších státech, ve kterých značka působí.

Oslavy zahájí ZETOR TRACTOR SHOW – akce pro zvané české a slovenské zákazníky a obchodní partnery. Veřejnosti a zaměstnancům a jejich rodinám se brněnský areál společnosti ZETOR TRACTORS a.s. otevře v sobotu 21. května od 14:00 do 18 hodin. Návštěvníci se budou moci účastnit soutěží, workshopů, projet se v traktoru nebo navštívit ZETOR GALLERY a seznámit se s historickými modely traktorů a zároveň i nejnovějším exponátem, který do galerie přibyl na konci loňského roku – designovou budoucností traktorů ZETOR by Pininfarina. O celodenní hudební doprovod se postarají mladý hudebník Michal Horák a skupiny Timbre Music, či Elán Revival.

Program v ZETOR GALLERY bude pro veřejnost pokračovat i po 18. hodině, a to až do půlnoci, kdy výstavní prostor bude otevřen návštěvníkům Brněnské muzejní noci. Mimo historické stroje, současné traktory a designovou budoucnost se návštěvníci mohou těšit i na doprovodný program. Pro děti bude připravený skákací hrad, šlapadla traktorů, dospělí se mohou zapojit do vědomostního kvízu. Na místě bude k dispozici i občerstvení. Do ZETOR GALLERY se během Brněnské muzejní noci budou moci návštěvníci dostat speciálně vypravenými autobusy MHD, které budou vyjíždět ze zastávek Česká v centru Brna každých 30 minut.

Do oslav 70. výročí značky se postupně zapojí i zahraniční partneři v zemích, kde značka ZETOR také působí. „Vedle ČR se oslavy budou konat v Německu, Polsku, Litvě, Maďarsku, Velké Británii, Francii, ve státech Beneluxu, Skandinávii a na mnoha dalších místech po celé zemi,“ upřesňuje Margaréta Víghová.

U příležitosti oslav 70. výročí své existence přichystal ZETOR TRACTORS a.s. také webovou prezentaci k historii značky a online soutěž o hodnotné ceny (iPad, fotoaparát Olympus a další), do které se můžete zapojit i Vy! Více informací o soutěži i přehled významných historických milníků značky ZETOR naleznete na www.zetor70.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama