Zážitkové programy a kulturní akce v Zoologické zahradě Dvorec

S koncem léta nekončí kulturní a zážitkové programy v zoo. Naopak, v Zoologické zahradě ve Dvorci je stále možné zakoupit zážitkový program Blíže zvířatům, který vás dostane na dosah k oblíbeným zvířatům. Nakrmíte surikaty, tapíra, velbloudy, a hlavně hrocha Bubórka. Dozvíte se o životě zvířat a odnesete si krásné vzpomínky.  Toužíte-li se stát alespoň na chvilku ošetřovatelem využijte stejnojmenný program. Strávíte den s primáty, malými šelmičkami, ptáky i plazy. Dozvíte se co je pro které zvíře pochoutkou, kolik toho snědí a co k životu vyžadují. Pro ty návštěvníky, kteří se zajímají o zvířata a mají zájem dozvědět se více než je psáno na informačních cedulích, nabízíme průvodce po zoo. Tento program je vhodný např. pro rodiny, školy, firemní zájezdy, spolky ,…Hodina se zkušeným průvodcem může být víc než jen procházka po zoo.

Reklama

Podzim již tradičně věnujeme Světovému dni zvířat, který proběhne 2. října. Spolu s našimi asistentkami budou návštěvníci vyrábět předměty k zábavě zvířat, proběhnou komentovaná krmení.

V sobotu 22.10. si v rámci akce Stromy součástí živočišné říše připomeneme ochranu flóry a pro děti bude připraven kvíz a hry.

Každé roční období je v zoo jiné a pokaždé u nás návštěvník objeví něco nového, zajímavého.

V září a říjnu se na vaši návštěvu těšíme od 9:00 do 17:00.

Více informací na www.zoodvorec.cz.

Foto: ©Zoo Dvorec

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama