REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Zažijte krásy Česka z výšky

Jaro je v plném proudu a s ním i šance vyzkoušet řadu nových zážitků. Pokud patříte mezi skutečné dobrodruhy, možná by jedním takovým jarním zážitkem mohl být právě vyhlídkový let. Létání nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat krásy Česka z pohodlí kokpitu a užít si nádherné výhledy na poklady krajiny, které by nám jinak zůstaly skryty.

Jednou z nejoblíbenějších tras, které můžete podniknout se společností Pilotem na zkoušku, je vyhlídkový let nad hrad Karlštejn. Let nad touto středověkou památku nabízí úchvatné výhledy na samotný hrad, ale také malebné údolí a okolní kopce. Cestou si prohlédnete také lomy Velká a Malá Amerika a kouzelné meandry Vltavy.

Bestsellerem mezi vyhlídkovými lety z Brna je pak let nad vinicemi Pálavy. Tuto trasu si však užijí nejen milovníci vína – na tomto vyhlídkovém letu uvidíte také hrad Špilberk, ale také na jezero s kostelem sv. Linharta nebo Svatý kopeček v Mikulově.

REKLAMA

Pokud to máte blíže na letiště do Ostravy, neměl by vaší pozornosti uniknout vyhlídkový let nad Beskydy. Čeká vás krásná podívaná na centrum města Ostravy, Porubu na beskydské vrcholy v čele s Lysou horou nebo Radhoštěm.

Vyhlídkové lety jsou ideální pro každého, kdo touží po nezapomenutelném zážitku a nebojí se zkoušet něco nového. Odpoutejte se od běžného shonu a užijte si krásy naší země z nového úhlu pohledu – určitě nebudete litovat.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA