Zámek dětem 2015

ZÁMEK DĚTEM je akce věnovaná zejména rodinám s dětmi, na které čeká bohatý hudební a zábavný program na zámku Dobříš. V sobotu 13. června 2015 od 10 do 17:00hod. se přijďte odreagovat od starostí všedních dní a zažít nezapomenutelný den se svou rodinou, plný zábavy, soutěží, odměn, hudebních vystoupení a mnoho dalšího.  

Reklama

Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program, moderovaný zámeckými šašky. Během dne děti i jejich rodiče pobaví duo VANDA A STANDA, pohádku zahraje Divadýlko z pytlíčku, zazpívá nám skupina MYŠ&MAŠ, svá kouzla předvede MAGIC DUO Radek a Simona a chybět nebude ani slavnostní příchod královské rodiny.

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Výhry budou losovány také z prodaných vstupenek.

Pro všechny návštěvníky je navíc připraveno mimo hlavní program na pódiu otevření „BRÁNY DO POHÁDKY“, kde se děti osobně setkají například s vodníkem, čarodějkami a čerty, vyzkouší si, jak se žije na statku, pomůžou švadlenám ušít šaty pro princeznu, nebo se stanou opravdovým rytířem.

Pohádková stanoviště pro děti, budou umístěny v krásném francouzském parku dobříšského zámku. Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou malou odměnu.

Po celý den budou pro návštěvníky zpřístupněny zámecké komnaty a možnost účastnit se prohlídek s názvem DOBŘÍŠSKÉ PŘÍZRAKY. Program bude doplněn vystoupením dětí místních organizací i dospělých dobrovolníků, kteří se rádi smějí s dětmi.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na mnoho stánků s občerstvením nejrůznějšího druhu a suvenýry, které neodmyslitelně k pohádkám patří. Děti i jejich rodiče najdou zábavu také u výtvarných a tvořivých dílen či jízdy na konících.

Cena celodenního rodinného vstupného činí 390,-Kč (2x dospělý + max. 3x dítě) a jednotlivé pak 120,-Kč (1 osoba).

www.zamekdetem.cz 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama