Z mostu střemhlav na vozíku aneb festival Pojď dál 2017

Kapela The Tap Tap připravuje již pátý ročník festivalu hudby a pohybu Pojď dál. Festival se již tradičně pořádá v parku Folimanka pod Nuselským mostem a v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě. Vstupné je zdarma. Letošní program je opět o něco bohatší, než v minulých ročnících.

Mezi slaňovači, kteří svěří své životy do rukou profesionálů ze společnosti Singing Rock a nechají se spustit z Nuselského mostu, se opět objeví známá jména. Vedle generálního ředitele Ford Motor Company Jana Laubeho a místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka, který slaňuje již podruhé, si adrenalinový zážitek na invalidním vozíku zkusí také mezinárodní šampion kickboxu Tomáš Hron, zpěvačka kapely Sto Zvířat Jana Jelínková, předseda akademie věd Jiří Drahoš, nebo Adam Vojtěch známý ze soutěže Superstar.

Úplnou novinkou bude koncert přímo pod Nuselským mostem. K tanci i poslechu zahraje kultovní ska kapela Sto zvířat.

Letos rozšiřujeme i nabídku slaného a sladkého občerstvení, takže: „Maminky nevařte, přijďte na oběd s kapelou Sto zvířat přímo v parku Folimanka“!

K dispozici budou hry pro menší i větší děti, šlapací auta, velice oblíbená autíčka na dálkové ovládání i stanoviště sportů hendikepovaných, které si bude moci kdokoliv vyzkoušet.

Děti ani jejich rodiče se tedy rozhodně nudit nebudou.

Kolem 15 hodiny se diváci za doprovodu bubeníků z Tam Tam Batucada přesunou na Vyšehrad do areálu škol Jedličkova ústavu, kde bude pokračovat další hudební program. V 15:45 zahájí hudební sérii známá benešovská kapela KEKS, následovat budou Tam Tam Batucada a koncertní set zakončí hostitelská kapela The Tap Tap.

Na závěr koncertu si Taptapáci připravili premiéru svého nového videoklipu k singlu z nového alba Noha na kolejích.

V klipu si zahráli kromě frontmana The Tap Tap Jiřího Holzmanna Agáta Prachařová, Dáda Patrasová, Kamil Střihavka, Wabi Daněk a Lou Fanánek Hagen.

I na Vyšehradě bude tedy o bohaté občerstvení a skvělou zábavu postaráno.

 

Více informací na www.pojddal.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama