Všude jaro a v Harrachově se pořád lyžuje

Březen, za kamna vlezem, duben ještě tam budem, praví české přísloví. Nabízí se však i aktivnější způsob, jak strávit dubnové dny a velikonoční svátky jara. V Harrachově na vás navíc čeká Jarní pád cen, takže lyžovačka v tomto období se opravdu vyplatí.

Reklama

I když v nižších polohách zima skončila už dávno, my v Harrachově, máme pořád zimu a na sjezdovce je sněhu stále dost.

Na vrchol Čertovy hory (1020 m.n.m.) vás teď v dubnu vyveze čtyřsedačková lanovka, dolů už svištíte sami po Červené II. Díky skvělým lyžařským podmínkám i v jarním období, je tato sjezdovka označovaná jako „harrachovský ledovec“.  V její spodní části je na mírnějším svahu k dispozici lyžařům každý pátek a sobotu večerní lyžování.

Pobyt na sjezdovce si koneckonců můžete zpříjemnit, i když odložíte prkna a lyže, a to v samoobslužné restauraci Stone u spodní stanice lanové dráhy.

Foto: ©Harrachov

Jarní pád cen

I v dubnu letos harrachovský skiareál nabízí lyžařům velmi oblíbený Jarní pád cen. Zlevněné jízdné na lanovky využívají milovníci zimních sportů v letošní sezóně už od 21. března. Každý týden se snižuje cena denních skipasů. V týdnu od 4.4. se můžete těšit na slevu 15 %.

V Harrachove se bude lyžovat až do Velikonoc

Na Velikonoční pondělí, je pro lyžaře připravena pomlázka v podobě 25% slevy na skipasy.

Těšíme se na vaši návštěvu v Harrachově!

Sportovní areál Harrachov,a.s.

www.skiareal.com

Foto: ©Harrachov
Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama