Veřejné bruslení v Rožnově zahajuje novou sezonu

Na zimním stadionu v Rožnově pod Radhoštěm začíná nová sezona veřejného bruslení. Poprvé si můžete jít zabruslit na rožnovský zimák na Bučiskách o prvním říjnovém víkendu.

Reklama

První veřejné bruslení nové sezony je na programu v pátek 1. října 2021 od 19.00 do 20.30 hodin. V sobotu pak budou dva bloky, a to od 14.00 do 15.30 a druhý, večerní blok, od 20.00 do 21.30 hodin. V neděli pak bude bruslení od 16 do 17.30 hodin. V podobném schématu bude veřejné bruslení v Rožnově pokračovat v podstatě celou sezonu. Minimálně dvakrát se chystá také zvláštní režim s častějším provozem. „Zvýšenou četnost veřejného bruslení plánujeme na vánoční a také na jarní prázdniny, kdy budeme mít veřejné bruslení i ve všedních dnech,“ uvedl Jindřich Žák, jednatel společnosti Komerční domy Rožnov, který zimní stadion provozuje. Vždy aktuální rozpis veřejného bruslení najdete na webu www.komercnidomy.cz. Zimní stadion také nabízí možnost nechat si zde nabrousit brusle. Broušení začíná vždy 15 minut před začátek bruslení pro veřejnost.

Vstupné na veřejné bruslení v Rožnově se od loňského roku nezměnilo, stále platí 20 korun pro děti do 6 let, 40 korun pro ostatní a rodinné vstupné (dva rodiče a dvě děti do 15 let) je 130 korun. Při vstupu na zimní stadion na veřejné bruslení je nutné předložit potvrzení o ukončeném očkování, potvrzení o negativním výsledku testu nebo potvrzení o prodělání nemoci COVID-19.

Foto: ©Rožnov pod Radhoštěm
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama