Velikonoce na krkonošské Stezce. Dřevěná vajíčka, koncert i sladká odměna

Kde s dětmi oslavit Velikonoce, tak aby se bavily nejen ony, ale i Vy? Jak je nenásilně donutit, aby šlapaly do kopce, ještě se z toho těšily, neremcaly, byly nadšené, dobře naladěné, usměvavé a spokojené? Zkrátka dítě značka ideál… Je to mnohdy jednodušší než si myslíme, dejme jim to, po čem touží, a máme vystaráno.

Reklama

Děti jsou kulantně řečeno nezmaři. Chtějí sice jít ven, ale rádi by si také malovaly, u toho klidně tancovaly, běhaly, skákaly a něco dobrého mlsaly. Mnohdy se zdá nemožné to všechno spojit dohromady… Pokud však vezmete své děti na krkonošskou Stezku v korunách stromů v neděli 25. 3. 2018 budete možná překvapeni, že to zas až tak nereálné není. Na Stezce lze oslavit svátky jara opravdu nádherným způsobem. Tento den si hned ve vstupní hale můžete s vašimi ratolestmi vymalovat dřevěné vajíčko a to následně zavěsit na připravené vrbové proutky a přispět tak k velikonoční výzdobě této unikátní stavby. Za každé vymalované vajíčko čeká děti sladká odměna. Budete-li na Stezce ve 13h, nenechte si ujít možnost vyslechnout Plzeňský dětský sbor. Zážitek z vydařeného výletu jistě zpříjemní i vaječný likér, který bude připraven pro všechny zdarma a to ve variantě alkoholické i té nealko.


 
Pokochejte se tedy jarní přírodou již v neděli 25. 3. 2018 z výšky 45 m krkonošské Stezky, projděte více jak 1500 m s mnohými překvapeními a poučeními a neopomeňte navštívit nejen koruny stromů, ale zamířit i do ojedinělého naučného centra, které se nachází v podzemí a představuje spletitý kořenový systém.


 
Stezka korunami stromů Krkonoše je bezbariérová a její návštěva je vhodná pro všechny generace. V březnu je otevřena od 10:00 do 16:00. Informace o otevírací době v dalších měsících, vstupném, parkování, adrenalinových zákoutích, možnosti sjet ze Stezky toboganem, aj., naleznete na stránkách www.stezkakrkonose.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama