REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Ústecký Majáles odtajnil program. Zahrají Škwor, Pokáč, Vypsána Fixa nebo UDG

Ústecký Majáles se, jako tradiční studentská oslava jara a mládí, bude konat 13. května 2023 v letním kině v centru Ústí nad Labem. Brány letního kina se otevřou v 13:00.

Line-up osmého ročníku Ústeckého Majálesu je plný zvučných hudebních jmen. Letní kino v Ústí na Labem rozezní populární songy kapel Škwor, Vypsána Fixa, UDG, Atmo Music, písničkáře Pokáče nebo zpěváka Sofian MedjMedj. Oblíbený festival oslavující příchod jara a studentského života se uskuteční v sobotu 13. května. První zvýhodněné vstupenky jsou dostupné na www.usteckymajales.cz

Moc se těšíme na všechny vystupující a příchozí fanoušky, studenty, děti i jejich rodiče, a doufáme, že si všichni tu atmosféru pod širým nebem pořádně užijeme a oslavíme příchod máje, jak se patří,“ říká za pořadatele Tomáš Staněk.

REKLAMA

Pohodovou hudební atmosféru slibuje našlapaný program. Vystoupení Škwor se ponese v duchu oslav 25. narozenin kapely. Vypsaná fixa rozhýbe kotel hity Dezolat nebo 1982. S texty bavící všechny generace dorazí písničkář Pokáč, který nedávno úspěšně vyprodal O2 Arenu. Sofian Medjmedj představí songy z debutového alba 19, díky kterému se loni dostal do povědomí nejen veřejnosti, ale také hudebních žurnalistů, kteří jej nominovali mezi sedm největších objevů na Cenách Anděl. Chybět samozřejmě nebude ani domácí kapela UDG. Plnou sestavu doplní hip hop-popové duo ATMO music.

Kromě vystupujících hudebníků se děti, dospělí, a především studenti mohou těšit na bohatý doprovodný program. Klasický festivalový gastro sortiment, pochoutky z grilu, trdelníky, palačinky či zmrzlinu ke zchlazení, která jistě přijde vhod, doplní klasické výzdoby v podobě květinových čelenek a další aktivity, které podpoří majálesový „look“. Návštěvníci budou moct zavítat také do relaxačních zón partnerů festivalu.

Akční vstupenky jsou k dostání na xticket.cz. Pořadatelé doporučují s nákupem dlouho neváhat, cena dalších vstupenek bude stoupat. Děti do 7 let mají vstup zdarma.

Vstupenky již v prodeji!

O Ústeckém Majálesu

Ústecký Majáles je hudební festival zaměřený na pop, elektro, folk a rock. Místem konání je Letní kino Ústí nad Labem. Akce se koná již osmým rokem za podpory města Ústí nad Labem.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA