Top 5 nejlepších řasenek

V první řadě je to samozřejmě pohodlný kartáček a kvalitní složení, které zajistí pohodlnou aplikaci a nebude se drolit během dně. Vybrali jsme nejlepší řasenky 2022, které splňují tato kritéria.

Reklama

V moderním světě je make-up tajnou zbraní všech dívek. Samozřejmě v každodenním životě nepotřebujete velmi výrazné líčení, stačí zamaskovat drobné kožní nedostatky a lehce nalíčit oči a rty. K tomu však budete potřebovat kvalitní kosmetiku. Mimochodem, nemusí patřit do luxusního segmentu, protože nyni kosmetický trh nabízí cenově dostupné analogy. Široký sortiment dekorativní kosmetiky je představen na webových stránkách Makeup.cz, kde si také můžete přečíst recenze zákazníků. 

V našem článku vám řekneme podrobněji o pěti nejkvalitnějších řasenkách. Každý ví, že existuje několik požadavků, které musí kvalitní řasenka splňovat. V první řadě je to samozřejmě pohodlný kartáček a kvalitní složení, které zajistí pohodlnou aplikaci a nebude se drolit během dně. Vybrali jsme nejlepší řasenky 2022, které splňují tato kritéria.

Maybelline Lash Sensational

Nejlepší řasenka z drogerie s neobvyklým tvarem silikonového kartáčku si doslova podmanila milovnice make-upu. Díky svému zakřivenému tvaru a několika typům štětin obarví všechny řasy, i ty nejkratší. Dosáhnete tak nádherného a svůdného líčení očí. Produkt Maybelline se během dne nedrolí a nerozmazává. Řasenka vydrží po celý den a pro odstranění doporučjeme použít hydrofilní olej nebo speciální přípravek na odstranění voděodolné kosmetiky.

Bourjois Volume Glamour Ultra Curl 

Je to ideální varianta pro vytvoření make-upu oči jak pro pracovní dny, tak pro zvláštní události. Navíc se snadno nanáší i ve více vrstvách. Zvláštní měkkost kartáčku vám umožňuje přesně nalíčit řasy a učinit je delšími a objemnějšími. Mimochodem, řasenku mohou bezpečně používat i majitelky citlivých očí. Mezi výhody řasenky patří také přirozený efekt, což je velmi důležité při vytváření denního líčení.

L’oreal Telescopic 

Milovnicím prodloužených řas se doporučuje věnovat pozornost právě této řasence od populární značky L’oreal. Kartáček má zcela neobvyklý tvar, což pomáhá dosáhnout nádherného efektu. Řasenku lze používat i pro citlivé oči. Za zmínku také stojí, že se během dne nedrolí a docela snadno se nanáší. Na odstranění nepotřebujete speciální odličovací přípravky. Pokud však dáváte přednost objemným řasám, pak byste měly obrátit pozornost na jiné produkty, protože hlavním úkolem řasenky Telescopic je řasy prodloužit.

Christian Dior Diorshow Iconic 

Na rozdíl od předchozích produktů patří tato řasenka do luxusního segmentu. Díky kartáčku snadno dosáhnete efektu objemných řas. Navíc je prodlužuje a jemně natáčí. Je také velmi důležité, že tato řasenka se nanáší jednoduše a netvoří hrudky, má dlouhotrvající formuli a na řasách se nedrolí. Řasenka Diorshow Iconic je prezentována ve třech odstínech: modrý, černý a hnědý, díky čemuž je velmi populární mezi zákazníky.

Max Factor 2000 Calorie Dramatic Volume Volumizing Mascara 

Produkt kombinuje patentované složení s kartáčkem iFX pro neuvěřitelné výsledky. Neustále si ji vybírají tisíce dívek, které se v líčení raději zaměřují na přitažlivost očí. Zvláštností tohoto produktu je speciálně minerální formule, která zajišťuje oddělení řas. Složení obsahuje polymery, které řasence dodávají vodoodpudivé vlastnosti a zvyšují její trvanlivost. Pomocí profesionálního kartáčku snadno a rovnoměrně nanesete produkt po celé délce řas. Speciální částečky ve formuli vytváří ohromující objem.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama