Soutěž o dárkové poukazy na ubytování v rodinném kempu Karolina

Marketingoví partneři a provozovatelé portálu www.kempy-chaty.cz se rozhodli v rámci spolupráce s provozovatelem kempu Karolina i letos uveřejnit soutěž o dárkové poukazy o ubytování v tomto rodinném kempu. Vyhrát můžete dárkové poukazy na ubytování s vlastním stanem, nebo karavanem, případně je k dispozici i ubytování v chatce.

O kempu Karolina – Plzeňsko

Reklama

Kemp můžete najít v okresu města Tachov, v působivé rekreační oblasti Českého lesa. Kemp navštěvují zejména rodiny s dětmi. Pro rodiče je zde dostatek klidu i sportovních aktivit (cyklovyjížďky, ping pong, fotbal…). Pro děti jsou k dipozici různé dětské atrakce (prolézačky, houpačky…).
Kempem nepohrdnou ani stanaři a karavanisté. Ostatně je jich v kempu hojně každý rok. I přesto se v kempu dodržuje noční klid, co ocení jak senioři, tak rodiny s dětmi.

Soutěž o dárkové poukazy do kempu

Vyhrát můžete 3× dárkové poukazy – 50% sleva na ubytování s vlastním karavanem, stanem na vybrané období.

Na portálu Kempy-chaty.cz jsme zaznamenali unikátní soutěže již v roce 2015. Soutěžit se mohlo o dárkové poukazy na ubytování v různých kempech. Tyto soutěže byly jediné svého druhu na českém internetu. Podle naších zdrojů budou provozovatelé opět uveřejňovat soutěží hned několik a to i v roce 2017…

Podmínky soutěže naleznete na partnerském webu Kempy-chaty.cz.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama