S vysvědčením do iQLANDIE zdarma

Co si takhle zaběhnout (nebo zajet) do největšího science centra v ČR v den předávání vysvědčení zdarma? Teda ne tak úplně! Je třeba aktuální a platné vysvědčení a dospělák jako doprovod. Ale milé děti, takového zvídavého dospěláka určitě najdete a ukecáte.

Reklama

Celý školní půlrok makat a bez odměny? To ne. J Přijďte si užít zábavné odpoledne k nám do liberecké iQLANDIE nebo iQPARKU. V případě starší ségry iQLANDIE na vás čeká 11 expozic, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! Navíc můžete shlédnout i oblíbenou science show a populární aktivity jako např. Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, jízda na Mars Roveru nebo pokec s robotem Thespianem. A pokud jste spíš mladší kutilové a objevitelé, nejlepší vyžití najdete ve vedle stojícím iQPARKU. Ve 4 patrech najdete interaktivní exponáty, které prostřednictvím hry a experimentů podporují dětskou zvídavost a představivost. Ukážeme vám, že i věda může být zábavná.

Pokud se vám návštěva zalíbí, můžete zvážit účast v naší oblíbené soutěži iQVÝZVA, která startuje začátkem druhého pololetí školního roku 2022/2023.

Pravidla akce

Co je důležité splnit, abychom vás, mladý študáci, u pokladny pustili dovnitř? Tak pozorně čtěte:

  • Akce platí pouze 31. 1. 2023 na pokladnách iQLANDIE a iQPARKU.
  • Je nutné se prokázat aktuálním a platným vysvědčením! Poté bude za doprovodu 1 dospělého umožněn vstup zdarma 1 dítěti do 15 let věku.
  • Lístek pro dospělého je možný zakoupit i na pokladně, připomínáme však, že online vstupenka je o 20 % levnější.

Obecné info o návštěvě

iQLANDIA je určena pro všechny od 8 let. iQPARK doporučujeme pro děti do 3. třídy.

V budově se nachází restaurace, přímo před iQLANDIÍ je velké parkoviště.

Aktuální informace k otevírací době a programu naleznete na webu. Využijte levnější nákup vstupenek online.

Těšíme se na Vás v iQLANDII.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama