REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 5.12. a svátek má Jitka
V okolí

Rodinné trio Slováčků: Felix – Anička – Felix jr. míří do Habartova!

Zahrají Vám oblíbené i méně známé vánoční melodie. Skvělý začátek letošního Adventu!
Vstupné 380 Kč, informace na tel.: 725 729 553-4 a 352 682 439.

Anička Slováčková je z umělecké rodiny, vystudovala populární zpěv. Vystupuje v muzikálech i jako sólová zpěvačka. V divadle Na Rejdišti získala první herecké zkušenosti. Účinkuje v divadle Kalich i v televizních seriálech. Od roku 2015 má svoji vlastní kapelu. Roku 2021 vydala své debutové CD s názvem “AURA”.

Felix Slováček je nejúspěšnějším populárním českým hudebníkem – saxofonistou a klarinetistou. Ovládá i další hudební nástroje např. klavír, kontrabas. Zahraje všechno od populární hudby přes jazz až po klasiku. Vystupoval se Štaidlovým orchestrem, nyní má svůj Big Band, který diriguje. vystupuje i sólově. Na svém kontě má přes 500 nahraných titulů a téměř 2 miliony prodaných zvukových nosičů. Získal mnoho mezinárodních ocenění.

REKLAMA

Felix Slováček jr. je český profesionální saxofonista a klarinetista. Působí v uskupeních RTV Big Band F. S.,Felix Gang Band, Barock Jazz Special, Pražské saxofonové kvarteto. Věnuje se také dramaturgické a produkční činnosti. Mimo jiné účinkuje v představeních v divadle Semafor a v muzikálech v Divadle Hybernia.

Kdy: 5.12.2023, 18 h
Kde: MKD Habartov

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA