Pro informace do „stanu“

V posledních letech se značně rozšířily možnosti jak osobně podávat zájemcům potřebné informace o Krkonoších a předávat tištěné propagační materiály. Oproti dříve  tradičním veletrhům cestovního ruchu ve velkých městech jsou to dnes různé početné slavnosti, oblastní veletrhy, oslavné dny věnované konkrétním příležitostem, kde je  hojná účast návštěvníků zaručena.

Reklama

K nabídkám místních gastronomických dobrot, ale např. i tvůrčím dílnám či dětským zábavným hrám a aktivitám, není od věci nabídnout přítomným další možnosti k vyžití. Prostřednictvím pracovníků Krkonoš – svazku měst a obcí a Regionálního turistického informačního centra Krkonoše, příp. dalších pracovníků IC, je prezentace na akcích a zprostředkování informací zajištěno. Jako zázemí byl pořízen reklamní stan.
         
Byl zakoupen v rámci společného mezinárodního Česko – polského projektu „Propagace Krkonoš“, zaměřeného na rozvoj cestovního ruchu a zachování kulturního dědictví                 v příhraničním území s cílem propojení nabídek z obou stran hranice, mezi Krkonošským národním parkem, Svazkem Krkonoše a Jelenohorským okresem.

Manažerka Svazku Krkonoše Miroslava Chaloupská k tomu doplnila: „Jak bude náš stan vypadat jsme pečlivě promýšleli. Měl by plnit několik funkcí v jednom. Protože poslouží především k venkovní prezentaci, je vyroben z pevného materiálu s odnímatelnou přední částí. Střecha i límec jsou bílé, s lemovkou Apple Green. Díky tomu bude ve stanu během dne dostatek světla. Barevné logo Krkonoš je umístěno na střeše. Na bílém límci je nadpis Krkonoše, Riesengebirge, Karkonosze a www.krkonose.eu. Na zadní stranu jsme zvolili velkoplošnou fotografii Sněžky – nejvyšší hory Krkonoš. Po otevření stanu a sundání předního dílu, který se dá přidělat z vnitřní strany, bude celý interiér v jednotné barvě – Apple Green (jablkově zelené).“

Prezentační stan poslouží i partnerům

Stan bude během roku postaven na mnoha místech. Svazek Krkonoše ho však nabízí k zapůjčení i všem členským obcím, informačním centrům a partnerům, kteří projeví zájem. Stačí se domluvit ve Svazku Krkonoše. 
Další informace o aktuálním dění z turistického regionu Krkonoše a ze života Svazku Krkonoše najdete na: www.krkonose.eu

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama