REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 23.9. a svátek má Berta
V okolí

Přijeďte si odpočinout do Mariánek!

22. 6. 2020

Každodenní péče o děti, domácnost, náročná práce, starost o teplo domova a nedostatek času na sebe? Změňte to, než vás to doběhne. Vezměte třeba kamarádku, sestru nebo maminku a vyrazte si oddechnout do Mariánek.

Mariánské Lázně léčí nejen tělo, díky ozdravným procedurám a zázračné vodě z pramenů, ale i duši. Ať už díky skvělým wellnesům nebo dobré kávě s dortem. Domluvte hlídání, nechte děti u babičky nebo zaúkolujte manžela a udělejte si víkend pro sebe. Ať dorazíte sama, s kolegyní nebo uděláte dámskou jízdu, máme pro vás spoustu tipů, jak nabrat síly a zapomenout na každodenní stres.

Mariánky jsou super relax i restart
Jóga v parku, pestrá snídaně, skvělá káva, pak třeba wellness, Římské lázně, skvostný oběd a na závěr dne si zajít na kosmetiku? Nebo raději na dobré víno a zákusek a předtím vyzkoušet některou z masáží? Jaký program si vyberete a poskládáte, to je jen na vás. My můžeme jen zaručit, že bude vaše tělo i duše v nejlepších rukách. Vyzkoušeno!

Skvělý servis, služby i ubytování
Mariánské Lázně jsou známé kvalitou služeb a pestrou nabídkou ubytování. Vyberte rovnou hotel v lázeňském komplexu a nemusíte nikam daleko. Bude to blíž ke kolonádě nebo raději víc v přírodě? To je na vás.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA