REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Pojistěte si svou dovolenou v Čechách

18. 5. 2020

Dovolená v ČR rozhodně není za pakatel. Pokud tedy letos plánujete tuzemskou dovolenou a ubytování si sjednáváte dopředu, nezapomeňte na pojištění storna cesty.

Proč si pojištění storna sjednat?

Rezervace ubytování se většinou neobejdete minimálně bez úhrady zálohy na platbu. V rámci storno podmínek mají pak ubytovací zařízení obvykle nastaveno, že v případě zrušení pobytu chvíli před termínem, uhrazené peníze zpět nevrací. Jak se účinně bránit? Jakmile provedete rezervaci a platbu ubytování, sjednejte si i pojištění storna cesty.


REKLAMA

K čemu je pojištění storna?

Pojištění se vztahuje na předem uhrazené náklady spojené s cestovní službou – ubytování, jízdenky apod. Můžete si jej sjednat jednoduše online jako připojištění k cestovnímu pojištění do ČR. Bude se vám hodit v případě, že na poslední chvíli nebudete moci na dovolenou odjet, třeba z důvodu nemoci vaší nebo člena rodiny, úmrtí v rodině nebo nečekané výpovědi v zaměstnání. O své finance tak nepřijdete.

Sjednání cestovního pojištění online

Sjednání cestovního pojištění do několika minut z pohodlí svého domova. U Top-Pojištění.cz najdete nejpřehlednější porovnání na trhu, rychlé a jednoduché sjednání online včetně platby kartou.

Pamatujte, štěstí přeje připraveným!

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA