Pohodová dovolená – dovolená v Čechách a na Slovensku

Poznejte svou vlastní zemi a vydejte se s NOVASOLEM za krásami naší republiky.  Bez dlouhého cestování, jazykové bariéry, užijte si soukromí se svými blízkými. A u mnoha objektů můžete s sebou mít i svého domácího mazlíčka, bez doplatku.
Ať už se rozhodnete pro chalupu v Krkonoších, na Šumavě, v  Jižních Čechách, na Jižní Moravě či  na severu nebo východě Čech, budete moci vybírat z široké nabídky ubytování.  NOVASOL nabízí kvalitní ubytování po celé republice od jednodušších až  po luxusní objekty pro nejnáročnější zákazníky.

Reklama

Vydejte se na vlastní chalupu do Slovenských hor, na českou Vysočinu nebo do blízkosti některé z přírodních nádrží  a užijte si se svými blízkými příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. 

Sportujete nebo raději odpočíváte u vody? Nechcete být nikým rušeni nebo naopak chcete být v centru dění? U  NOVASOLU  každý najde, co hledá.

Mimořádná nabídka: „6+1“ Léto v Čechách a na Slovensku
Vyberte si pro vaši letní dovolenou  týden z naší  nabídky ubytování v Čechách  nebo na Slovensku a obdržíte od nás jednu noc zdarma jako bonus. Sedm nocí za cenu šesti! Do poznámky při rezervaci uveďte „6+1“ nebo zavolejte a z  ceny uvedené na internetu (nebo katalogu) vám odečteme cenu jedné noci.! Akce platí od 16.05. do 20.06.2011.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama