Odpočinek plný lásky jedině v resortu Panství Bechyně

Valentýn, MDŽ, 1.máj …anebo zkrátka jakýkoliv jiný den v roce? Lásku své druhé polovičce přece můžete vyznat kdykoli. A proč to tedy rovnou neudělat stylově a s trochou odpočinku na krásném místě přímo v srdci Jižních Čech?

Reklama

Hotel Panská je pro dokonalý odpočinek ideálním místem. Nachází se v centru lázeňského města Bechyně a nabízí kombinaci klidu, pohody, přátelské atmosféry a skvělého jídla z lokálních surovin v hotelové restauraci Špajz. Využít můžete wellness služby přímo v hotelu a volný čas strávit romantickými procházkami po nádherném okolí. Co víc si pro oslavu lásky přát? Navíc si nyní až do konce března můžete užít romantický pobyt s úžasnou slevou!

Pro milovníky přírody je k dispozici Černická hájenka uprostřed prastaré Černické obory nedaleko Bechyně. Obklopeni hustými lesy s výhledem na nejstarší jihočeské golfové hřiště a v dosahu kilometrů stezek pro cyklo nebo pěší výlety zapomenete na starosti všedních dní a skvěle se restartujete. Hned vedle hájenky j e od dubna do konce října otevřený penzion Černická obora s bistrem, kam si můžete zajít na kávičku a domácí zákusek nebo si půjčit golfové hole a vyzkoušet si, že golf není „jen procházka“po louce.

V celém resortu se vám bude věnovat příjemný personál, který udělá maximum pro to, aby váš pobyt byl opravdu nezapomenutelný a rádi jste se vrátili.

A pokud byste chtěli potěšit někoho blízkého speciálním dárkem, pak není nic jednoduššího než si vybrat na e-shopu a poukaz koupit online.

Panstvi Bechyne 2014 Libor Svacek; box@fotosvacek.cz;

Panství Bechyně, s.r.o.
Zámek 1, 391 65 Bechyně

www.resort-bechyne.cz

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama