REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Nevšední tvoření v galerii nejen pro seniory

Zajímá vás umění a kultura, rádi tvoříte? Pak byste rozhodně neměli minout tvůrčí dílny v Galerii výtvarného umění v Ostravě (GVUO). Otevřeny jsou všem, kteří rádi rozvíjejí svou kreativitu a tvůrčí schopnosti. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti k tomu, abyste si dílnu užili. Stačit bude vaše chuť užívat si proces tvoření. Tvůrčí dílny jsou připraveny pro děti, dospělé i seniory.

Kromě prohlídky aktuální výstavy výjimečného českého malíře, grafika, vizuálního básníka a pedagoga Eduarda Ovčáčka vás čeká příjemně strávené odpoledne v kreativní atmosféře nádherných prvorepublikových prostor ostravského Domu umění. Tvořit pak budete pod vedením zkušené lektorky, se kterou si vyzkoušíte nejrůznější výtvarné techniky.

Termíny dílen a rezervační formulář naleznete na webových stránkách GVUO v  kalendáři akcí. Odměnou Vám budou inspirativní chvíle ve společnosti lidí, kteří jsou stejně kreativně založeni jako vy. Neváhejte a přijďte si s námi užít odpoledne plné nevšedních uměleckých zážitků. Jste větší skupina a nevyhovuje vám termín? Napište nám a společně ušijeme program přímo na míru vašim potřebám.

Výstavu EDUARD OVČÁČEK / EDAS: Znaky – 1968 – Groteska si v Galerii výtvarného umění v Ostravě můžete prohlédnout až do 21. května. Více informací o výstavě naleznete na www.gvuo.cz.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA