REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.12. a svátek má Květoslava
V okolí

Nevíte kam na výlet? Sjeďte na koloběžkách vrchol Krušných hor!

Klikaté sjezdové tratě na jižním úbočí Klínovce nejsou nijak prudké, takže je zvládnou i rodiny s dětmi. To ovšem neznamená, že by se mělo jednat o nudné ježdění. Pokud necháte terénní koloběžku trochu rozjet, jde o skvělou adrenalinovou zábavu. 

Letní sezóna na Klínovci je v plném proudu a je ideálním cílem pro útěk z rozpálených měst. TrailPark Klínovec je svou rozmanitostí a různou obtížností sjezdových tratí určen jak rodinám s dětmi, tak i adrenalinovým šílencům. Vybírat si můžete od mírně klesajícího a nejdelšího Azuru, přes hravý a houpavý flowtrail Rubin až po náročnější Baron a speciální sjezdové Downhillové traily. 

Foto: ©TrailPark Klínovec
Foto: ©TrailPark Klínovec

Lanová dráha z Jáchymova na vrchol Klínovce s převýšením úctyhodných 428 metrů se řadí k nejmodernějším sedačkovým lanovkám v České republice. V letním období ji využívají jak pěší turisté, tak i cyklisté – lanovka totiž přepravuje kola i e-bike zdarma.  

REKLAMA

Foto: ©TrailPark Klínovec
Foto: ©TrailPark Klínovec

TrailPark Klínovec nabízí svým návštěvníkům mimo jiné i půjčovnu kol a koloběžek nebo nově vybudované trampolínové centrum pro děti přímo na vrcholu vedle restaurace U Staré lanovky. 

 
Odkaz na video: Trail Park Klínovec _ OFFICIAL PROMO Family fun – YouTube 

REKLAMA

Více info naleznete na www.trailpark.cz 

  

  

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA