Nejen celebrity, i vy zasloužíte si prémiovou péči

Špičková zdravotní péče už není jen pro bohaté a slavné. Nový koncept prémiového resortu Medical Spa Lázně Bohdaneč nabízí nejen špičkovou lékařskou péči, ale i osobní přístup, krásné prostředí, špičkovou kvalitu služeb, procedur a možností wellness. A to pro každého.

Reklama

Nový prémiový resort Medical Spa je určen všem, kteří si chtějí po zdravotní stránce dopřát to nejlepší, ale odrazuje je často nevlídné prostředí zdravotnických zařízení, zdlouhavé domlouvání termínů a vysedávání v čekárnách. „Filosofií Medical Spa je vyjít vstříc klientům, kteří se chtějí o své zdraví starat, chtějí do péče o zdraví i investovat, ale za své peníze očekávají špičkovou kvalitu po všech stránkách. Naše nabídka je založena na individuálním přístupu lékařského personálu ke každému klientovi a jeho absolutním soukromí. Chceme, aby si u nás klienti péči o své zdraví užívali“ vysvětlila primářka Medical Spa Lázně Bohdaneč Eva Korcová s tím, že klienti můžou v prémiových lázních strávit jak zdravotní dovolenou na míru, tak i kratší či konkrétně zaměřené pobyty.

Jakmile klient projde nezbytným vstupním lékařským vyšetřením a laboratorní biochemickou diagnostikou, sestaví vám tým lékařů pobyt na míru a doporučí léčebný plán a postup, včetně případné následné návštěvy odborných léčebných pracovišť. Výstupem celého pobytu je veškerá dokumentace z vyšetření i s doporučením pro ošetřujícího lékaře. Samozřejmostí je i případná konzultace tzv. na dálku.

Věděli jste, že:

  • Kvůli zanedbané prevenci umírají zbytečně desítky procent lidí předčasně?
  • Preventivní prohlídky je třeba absolvovat, i když se člověk „cítí zdráv“?
  • Na preventivní prohlídky chodí jen kolem 40 procent Čechů? Ostatní vyhledávají lékaře až při zdravotních obtížích.
  • Díky pravidelným preventivním vyšetřením dokáže dnešní medicína včasně podchytit kardiovaskulární rizika (vysoký krevní tlak, diabetes, vyšší cholesterol apod.), rané fáze onkologických onemocnění, bezpříznaková onemocnění jater, ledvin, krve atd.?
  • Pokud zmíněná rizika či rané fáze nemocí nejsou včas podchyceny, mohou danému člověku způsobit nevratné zdravotní následky?

„Jednou z našich priorit je soukromí klientů a právo na klidný odpočinek. Prémiový resort Medical Spa je proto situován do odděleného sektoru známých Léčebných lázní Bohdaneč, konkrétně do zcela zrekonstruovaného pavilonu Medical Spa. Klidné prostředí je zaručeno tím, že sem nemá přístup veřejnost. Pavilon Medical Spa nabízí zcela nové, prostorné pokoje vysokého standardu, širokou škálu léčebných procedur kombinující tradiční léčebné procedury s wellness prvky, moderními rehabilitačními postupy, nutričním poradenstvím a neinvazivní estetickou péčí s prvky anti-agingu,“ vysvětlila primářka.

Součástí všech druhů pobytů jsou screeningová vyšetření a konzultace s lékařem; individuální přístup pro řešení specifických potíží, volný vstup do bazénu s minerální vodou ze zdejšího vrtu a fit posilovny po celou dobu pobytu a plná penze formou bufetu v lázeňské restauraci. Propojením dlouholetých zkušeností odborného personálu, individuálního přístupu a špičkových služeb vytváří prémiový resort Medical Spa Lázně Bohdaneč unikátní spojení pro léčbu i relaxaci.

Široká nabídka procedur

Nový prémiový resort Medical Spa Lázně Bohdaneč je ideálním místem pro každého, kdo cítí potřebu odpočinku, regenerace organismu a zlepšení celkového zdravotního stavu včetně rehabilitace po prodělaném onemocnění Covid-19. Nabízí speciální léčebné programy na míru ženám i mužům. Zejména by měl zpozornět každý, koho trápí či omezuje bolest při pohybu. Právě léčbou pohybového ústrojí jsou Lázně Bohdaneč proslavené dlouhá léta. Všichni klienti si můžou vybrat z velmi široké nabídky procedur.

„V prémiovém resortu Medical Spa klientům nabízíme procedury s přírodními léčivými zdroji, jako jsou slatina v zábalové vaně a přírodní minerální voda v podobě perličkových či vířivých koupelí nebo rehabilitačního plavání v bazénu. Dalšími léčebnými metodami, se kterými se klienti setkají, jsou rehabilitace, termoterapie, fyzikální terapie a oxygenoterapie. Mezi oblíbené relaxační procedury patří detoxikační, anticelulitidní a jiné exkluzivní zábaly v unikátní zábalové vaně, klasické, relaxační a luxusní masáže, estetická péče pomocí profesionální metody PROTÉGÉ ELITE, antistresová péče o pleť, solná jeskyně, sauna či whirlpool a fit posilovna. Důležitou součástí pobytu v Medical Spa jsou lékařská a terapeutická vyšetření, laboratorní screeningy a nutriční poradenství,“ popsala nabídku primářka Korcová.

Věděli jste, že:

  • Lázně Bohdaneč jsou dlouhá léta vyhledávaným místem k léčbě pohybového ústrojí a k následné péči po ortopedických operacích a výměnách kloubů, přičemž využívají přírodního léčivého zdroje – slatiny a přírodní minerální vody?
  • Rozsáhlá ložiska slatiny leží v těsné blízkosti lázní a jejich stáří se odhaduje na 12 000 let?
  • Pouze v Lázních Bohdaneč jsou používány k aplikaci slatiny speciální zábalové vany. Jedná se o vyhřívaná vodní lůžka obepínající celé tělo, která zajistí pocit beztíže a naprostého uvolnění, aniž by se klient namočil?
  • Využíváno je zde také léčebného efektu přírodní minerální vody, která je čerpána z hlubinného vrtu Nová Panenka, jenž vyniká kromě zvýšeného obsahu mineralizace také vyšším obsahem vzácně se vyskytujících fluoridových prvků?

Z nabídky léčebných pobytů si vybere každý

Resort Medical Spa Lázně Bohdaneč nabízí všem zájemcům o širokou škálu pobytů, které se liší délkou i zaměřením. Svůj pobyt si tak vyberou jak zájemci vyhledávající především příjemný relax, tak i lidé, kteří chtějí řešit konkrétní zdravotní obtíže.

Ať už si vyberete kterýkoli z nabídky léčebných či wellness pobytů, dočkáte se vždy osobního přístupu, naprostého soukromí, a špičkové kvality péče i služeb. Ke všem týdenním pobytovým balíčkům máte možnost dokoupit si screeningové vyšetření.

Celou nabídku pobytů a procedur včetně podrobností najdete na www.medi-spa.cz

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama