Navštivte největší laser game komplex v Čechách – Mercurii

Mercuria Laser Game baví děti, dospívající i dospělé více než 8 let. V pořádání akcí, ať už jde o různé večírky, turnaje nebo dětské oslavy, mají bohaté zkušenosti. V každé aréně najdete moderní australský systém Laserforce, kdy máte na výběr z 24 herních a 12 hudebních módů. Pokud zrovna nebudete v aréně, vždy se budete moci občerstvit v prostorném baru. Nemusíte se ani bát, že by Vám snad uteklo dění v arénách. Díky obrazovkám můžete sledovat, jak si hráči ve hře vedou.

Reklama

Navzdory rozsáhlému komplexu je každá laser game aréna originální. Přímo v centru Prahy Na Příkopě lze s 12 hráči procestovat celý svět, na Braníku prozkoumejte s až 26 dobrodruhy divokou džungli nebo s 12 hráči kosmickou loď. V nově otevřené aréně v centru Liberce si pojďte zahrát k přírodním živlům. Celý interiér je ručně malovaný fosforeskujícími barvami, což ještě více umocňuje zážitek ze hry. Nová pobočka s 2 arénami se ještě staví v Holešovicích, plánované otevření je v srpnu.

Vymazlenými arénami to však nekončí. Na Braníku a v Liberci si můžete také užít spousty zábavy ve virtuální realitě a u arkádovek. Branická pobočka je navíc vybavena minibowlingem a liberecká nabídne další zážitky ve dvou laserových bludištích.

Jak to všechno funguje Vám nejlépe představí video z Braníka nebo můžete navštívit sociální sítě @mercurialaser.

Neváhejte a vytvořte si rezervaci na laser game Praha nebo laser game Liberec.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama