LYŽAŘI MAJÍ DŮVOD K RADOSTI

10 TISÍC SKIPASŮ DO NEJMODERNĚJŠÍCH STŘEDISEK VE TŘECH ZEMÍCH JE V PRODEJI JEN ZA 29O KORUN

Lyžaři si mohou udělat pořádnou radost. V e-shopu GOPASS se spouští prodej online skipasů do středisek ve Špindlerově Mlýně, v Jasné, Vysokých Tatrách a v polském Szczyrku za akční ceny. Ti nejrychlejší si přijdou na své. Ulovit si budou moci i skipas za neuvěřitelných 290,-CZK. Na svědomí to mají flexibilní ceny.Online prodej skipasů začal na gopass.cz ve čtvrtek 14. listopadu. Speciální akční nabídka za 290,- CZK bude platit do vyprodání. Začátek prodeje je zároveň příležitostí, kdy si lyžaři a návštěvníci hor mohou nakoupit skipasy na kterýkoliv termín v sezóně za nejlepší ceny v duchu hesla „čím dřív koupíš, tím levněji lyžuješ“. Lyžaři si mohou ulovit skipasy v pořádném předstihu bez jakýchkoliv obav. „Termín lyžování je možné změnit za poplatek třicet korun v případě, že zakoupený skipas bude stornován nejpozději den předem.  Zbývající suma bude vrácena formou kreditu na konto majitele Gopassu, za který si může zakoupit skipas na nový termín,“ prozradil Adam Svačina, marketingový manažer Skiareálu Špindlerův Mlýn. V případě, že už lyžař nebude mít zájem o lyžovačku, může kredit využít na nákup jiných služeb. 

Prodej skipasů jako letenek zavedla společnost Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) premiérově v loňské sezóně ve slovenských střediscích. Ceny jednodenních skipasů tak určuje „nabídka a poptávka“. Stejně jako při brzké rezervaci letenek nebo bookingu hotelů, jsou včasné rezervace skipasů odměněny nižšími a výhodnějšími cenami. Dynamické ceny vznikly jako potřeba řízené správy prodaných lístků a vytíženosti střediska v daném termínu. Kromě dynamických cen v online předprodeji budou v nové sezóně dynamické ceny už i v kamenných pokladnách a v samoobslužných pokladnách Gopass Tickets.

Ski Opening ve Špindlerově Mlýně je naplánován už na 7. prosince, kdy proběhne již tradiční zahájení zimní sezóny s bohatým programem. 

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama