Léto v Kolíně

Máte pocit, že vás v Čechách už nic nepřekvapí? Nechte se zlákat na výlet do královského města Kolína. Ať už přijedete na kole, vlakem, autem či dorazíte pěšky, čeká na vás řada krásných, dosud málo objevených míst.

Reklama

Pro návštěvníky město připravilo ve spolupráci s Regionálním muzeem v Kolíně dvě novinky. První z nich je možnost  komentované procházky městem s průvodcem pro skupiny 5 a více osob.  Veškeré informace získáte v informačních centrech nebo v Regionálním muzeu v Kolíně.

Abyste mohli navštívit a poznat všechny kolínské památky v klidu a za zvýhodněnou cenu, je připravena společná vstupenka do devíti kolínských památek. Zakoupíte ji ve variantách základní, snížené a rodinné vstupné s platností jeden měsíc od zakoupení a k dostání je v Městském i Turistickém informačním centru a dále na pokladně Bartolomějského návrší a rozhledny Vodárna. Do vstupenky jsou zapojeny všechny objekty Bartolomějského návrší i Regionálního muzea v Kolíně, synagoga a rozhledny Vodárna i Práchovna, která bude opět pravidelně otevřena o sobotách a nedělích od 11. 6. do 18. 9. 2022.

Další tipy na výlety do míst známých i méně známých v regionu přináší Turistická oblast Kutnohorsko a Kolínsko. Ta pokračuje již 3. ročníkem tradičního Dobrodružného putování, razítkovací hry pro celou rodinu. Hrací plány a mapky jsou k dispozici opět v informačních centrech a zapojených objektech. Takže sbírejte razítka, odpovězte na otázky, zúčastněte se slosování a získejte hodnotné ceny.

Letní návštěvu Kolína si můžete zpestřit některým z koncertů či představení Kolínského kulturního léta, připravena je řada zajímavých akcí.

Ať už po Kolíně a Kolínsku chodíte pěšky, jezdíte na kole, vlakem nebo autem, budeme rádi, když využijete naše letní tipy při plánování výletů a přejeme vám mnoho turistických zážitků.

Foto: ©archiv města Kolín

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama