Kouzlo horského adventu

Rádi byste utekli před vánočními zmatky a užili si trochu klidu? Pojeďte na hory. Prázdné sjezdovky s perfektním manžestrem, kultura, odpočinek ve wellness, vynikající gastronomie a horská vánoční atmosféra bez pozlátkového kýče. To vše je advent v Peci pod Sněžkou a Velké Úpě.

Reklama

V Peci nabízíme romantické procházky čerstvě zasněženou přírodou. Na hřebeny vás s lehkostí vyveze lanovka na Sněžku, která od 10. 12. zahájí každodenní zimní provoz. Zaručujeme, že výhledy na Krkonoše budou lepší než vánoční strom v obchoďáku. Vyjeďte nad mraky a užijte si pohled na horské moře.

Ve Velké Úpě na vás dýchne Duch Vánoc v blízkosti Kostela Nejsvětější Trojice, kam můžete zajít na adventní mše a koncerty nebo na stavění betléma a zdobení stromečků. Klidně i s dětmi, budou nadšené. 

Lyžařská sezóna v Peci pod Sněžkou začíná druhým prosincovým víkendem. Fronty na vleky, ale nečekejte. Všichni ostatní nakupují dárky a lyžovat pojedou v únoru. Na celodenní lyžování je času dost, tak si udělejte čas na sebe, odpočiňte si ve wellness a vychutnejte si dobré jídlo. I když je špatné počasí, je v hotelech a rodinných penzionech velmi příjemně.

Už jste se vánoční atmosféry nadýchali dost? Skočte si z Krkonoš do Himalájí. Navštivte přednášku o cestách na vrcholy Dhaulágirí a Mount Everest nebo promítání filmů festivalu Snow Film Fest.

Nechte na sebe dýchnout tu správnou vánoční pohodu a klid pod Sněžkou.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama