REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Interhotel Bohemia v Ústí nad Labem

10. 7. 2020
TŘÍHVĚZDIČKOVÝ HOTEL NABÍZÍ KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V SAMÉM SRDCI MĚSTA V 81 MODERNÍCH POKOJÍCH S VÝHLEDEM NA CENTRUM. BOHATÁ SNÍDANĚ, VYSOKORYCHLOSTNÍ WI-FI ZDARMA, SALONKY, SÁL, GARÁŽE.

 

Hotel nabízí kvalitní ubytování v 81 moderních pokojích s výhledem na Ústí nad Labem a je vhodným místem pro ubytování jak pro jednotlivce na obchodních cestách, tak i pro větší skupiny turistů. Interhotel Bohemia je tříhvězdičkový hotel situovaný přímo v centru stotisícového krajského města Ústí nad Labem a řadí se mezi největší hotely v regionu. V okolí hotelu je možnost několika aktivit, Ústí nad Labem nabízí kulturní zážitky, ale i aktivní na cyklostezkách.
Hotel prošel v posledních letech celkovou rekonstrukcí. Vznikl tak moderní hotel s příjemným interiérem a atmosférou. Nespornou výhodou hotelu je jeho poloha, jelikož se nachází na centrálním náměstí, odkud je vše takřka po ruce. Pod hotelem se nachází vlastní obchodní centrum Bohemia, dále je možno zajít na nákupy do 200 m vzdáleného obchodního centra Forum, odku je možno lanovou dráhou dojet k výletnímu zámečku Větruše, odkud se skýtá nádherný výhled na různé části města. Do našeho hotelu můžete přijet vlastním vozidlem, k jehož hlídanému parkování můžete poté využít našich hotelových garáží, nebo také vlakem, jelikož hlavní nádraží je cca 3 min. chůze od hotelu. Městem Ústí nad Labem prochází tzv. Labská stezka a je tedy možno se k nám vydat i na kolech, která budete mít v hotelu bezpečně uschována.

 

Naše fotogalerie a více informací na webové stránce: www.ihbohemia.com

 
Kontakty:    

REKLAMA

INTERHOTEL BOHEMIA

Mírové náměstí 2442/6
400 01 Ústí nad Labem – centrum
Tel. 475 311 111
E-mail: [email protected]
 
Pro bezkontaktní a rychlý online check-in i check-out můžete použít aplikaci MyStay.

Jsme rovněž partnerem serveru Cyklisté vítáni.
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA