REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.12. a svátek má Květoslava
V okolí

Hvězda mezi vrtulníky. Zkuste si už 1. října pilotovat Cabri G2

Létání, nebo dokonce samotné pilotování letadla a vrtulníku, patří mezi sny mnohých z nás. Právě takové sny už 16 let plní společnost Pilotem na zkoušku. Po těch letech asi není divu, že se snaží neustále přicházet s něčím novým. Proto se už 1. října 2022 můžete těšit na jedinečnou příležitost vyzkoušet si v Praze pilotovat nejmodernější výcvikový vrtulník současnosti, Guimbal Cabri G2.

Odvážní se mohou chopit pilotování

Čeká vás 20minutový nebo 30minutový let vrtulníkem. Během toho stihneme vzlétnout a prohlédnout si okrajové pražské čtvrti. Uvidíte, jak vypadají zatáčky, držení horizontu nebo změna letové výšky. Záleží jen na vás, jestli se budete pouze chtít kochat výhledy nebo si troufnete vyzkoušet, jak se vrtulník Guimbal Cabri G2 ovládá. Odvážlivcům instruktor vysvětlí, jak na základní manévry a následně ve vzduchu řízení propůjčí.

Přijďte si užít den s vrtulníkem Guimbal Cabri G2 na vlastní kůži již 1. října 2022 na letišti v Letňanech.

REKLAMA

Poleťte s námi na vyhlídku

Pokud vás pilotování na zkoušku nebo vyhlídkový let láká, ale zrovna první říjnová sobota vám nehraje do karet, nezoufejte. S letadly a dalšími vrtulníky létáme z celkem 12 měst v různých koutech republiky po celý rok. Stačí vybrat vysněný zážitek, rezervovat termín a letíme!

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA