REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 23.9. a svátek má Berta
V okolí

Hledáte originální výlet pro sebe a celou rodinu? Zasoutěžte si o rodinné vstupenky do Pekla Čertovina!

Peklo Čertovina je zábavní podnik, celý vyladěný pekelném stylu a je pro malé i velké.
Do Pekla se dostanete prostřednictvím různorodých programů. Těmi vás provedou čertíci, jenž vdechují tomuto místu jedinečnost. Unikátnost tohoto podniku tkví především v tom, že jeho celkem 5 pater je schováno pod zemí a to v hloubce 12 m.

Uvidíte čertí školu, trapírnu, dáme si drink od nejkrásnější čertice v Pekle, projdeme chodbičkou sedmi komůrek smrtelných hříchů a od samotného knížete Lucifera se dozvíte, jak to s vašimi hříšnými dušemi dopadne. Zda tu s čerty zůstanete, či se vrátíte zpět na povrch zemský.

Dále byste také neměli opomenout Pekelnou restauraci. Ten se nachází v přízemí, na povrchu zemském. Vstup do něho je zdarma. Lahodných dobrot tam mají více než dost. Specializujeme se na staročeskou kuchyni a rádi vám nakrmí Vaše bříška. I zde budete moci obdivovat šikovnost našich řemeslníků. Budete si připadat jako v pohádce.

O Pekle se nedá vyprávět, Peklo se musí zažít.

O co soutěžíme?

3x rodinné vstupné do Pekla Čertovina (2 dospělí a 2 děti) v hodnotě 1.680,-

REKLAMA

Více informací na https://www.peklocertovina.cz

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem soutěže je: Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 466/34, 186 00 Karlín, IČO: 09374655 a PEKLOČERTOVINA s.r.o. Smetanova 1003, 539 73 Skuteč IČ: 28856350

Tito pořadatelé jsou i poskytovatelé výher do této soutěže. Organizátorem soutěže je Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 466/34, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál www.vyletnik.cz.

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 17. 9. 2023 do 1. 10. 2023
Místo konání soutěže: Na webových stránkách Vyletnik.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

Slosování výherců proběhne 2. 10. 2023 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherci budou vyrozuměni e-mailem. Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA