REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Heroland otevřel 15.4.2023

Heroland je dětský herní park, který skýtá spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR, velký dětský herní hrad a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka – ovce a kozy.

Novinky a veškeré dění v parku můžete sledovat na facebooku.

V parku se nachází i občerstvení, nemusíte se tedy bát, že byste hladověli. Dále tu nabízí také skvělou kávu, zákusky, spoustu nanuků a pití v pet lahvích či točené.

REKLAMA

Během letní sezóny je pro vás připraveno několik doprovodných akcí, dílniček a zážitků. Termíny těchto akcí můžete sledovat na webu či si nově můžete stáhnout zákaznickou kartu, která vás upozorní pokaždé, když se v parku bude dít něco nového.

První akcí pro letošní rok je Strašidelně pohádkový den, který proběhne už 22.4.2023 od 13:00. Tak neváhejte a určitě přijďte!

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA