REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Heroland otevírá už 23.4.2022

6. 4. 2022

Heroland je dětský herní park, který skýtá spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR, velký dětský herní hrad a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka – ovce a kozy.

Pro letošní rok se zde událo spoustu změn a vylepšení, vše můžete sledovat na facebooku.

V parku se nachází i občerstvení, nemusíte se tedy bát, že byste hladověli. Dále tu nabízí také skvělou kávu, zákusky, spoustu nanuků, pití v pet lahvích či točené, a nově také vytlačovanou zmrzlinu, která je na trhu úplnou novinkou.

REKLAMA

Během letní sezóny je pro vás připraveno několik doprovodných akcí, dílniček a zážitků. Termíny těchto akcí můžete sledovat na webu či si nově můžete stáhnout zákaznickou kartu, která vás upozorní pokaždé, když se v parku bude dít něco nového.

Heroland se nachází v Březové asi 10 km za Kutnou Horou směrem na Zbraslavice. Pro letošní rok je termín otevření stanoven na 23.4.2022.

Foto: ©Heroland

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA