Galerie Vaňkovka chystá soutěž o výlet do Salcburku. Trojice výherců poletí privátním letounem Pilatus PC-12

Let privátním letadlem s přípitkem na palubě a odpoledne v Salcburku zakončené večeří v restauraci oceněné michelinskou hvězdou. O tuto i další ceny budou moci soutěžit návštěvníci brněnské nákupní Galerie Vaňkovka. Soutěž potrvá od 9. do 31. května, slosování o hlavní cenu se uskuteční 2. června.

Reklama

„Pro zapojení do hry stačí v průběhu soutěže nakoupit v minimální hodnotě 1000 korun, a to v kterékoliv prodejně nákupního centra,“ říká Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka. Po předložení účtenky hosteskám v soutěžním studiu v obchodní pasáži bude zájemce zaregistrován do slosování o postup do finále. „Registrovat přitom lze neomezený počet účtenek, s každým nákupem tak šance na výhru roste,“ dodává Knop. Zájemce navíc při registraci automaticky obdrží drobný dárek.

Ze všech zaregistrovaných vstupenek bude po skončení soutěže vylosováno třicet šťastlivců. Ti se 2. června zapojí do slosování o třicet výher. Tři soutěžící získají hlavní cenu: zážitkový den v Salcburku pro sebe a doprovod, na který je dopraví soukromý letoun Pilatus PC-12 s občerstvením a přípitkem na palubě.

Harmonogram zážitkového dne

  • cesta privátním letadlem Pilatus PC-12 z Brna do Salcburku
  • parkování letadla na Apron East u muzea Hangar-7
  • taxi transfer do centra a kavárny s občerstvením ve formě kávy a tradičního zákusku
  • odpoledne dle vlastního přání
  • prohlídka muzea Hangar-7
  • degustační večeře v restauraci Ikarus oceněné michelinskou hvězdou
  • odlet zpět do Brna

O Galerii Vaňkovka Brno

Galerie Vaňkovka Brno je obchodní centrum v Brně, které bylo otevřeno v roce 2005. Nachází se na místě bývalé továrny, kterou v roce 1865 založil rakousko-uherský podnikatel Friedrich Wannieck. Galerie Vaňkovka Brno patří do portfolia německé společnosti ECE. V současnosti se zde nachází přes 130 obchodních jednotek na prodejní ploše větší než 37 tisíc metrů čtverečních. Průměrně sem denně zavítá téměř 40 tisíc návštěvníků.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama