Festival lokálních pivovarů v údolí Krkonoš

Krkonošská pivní stezka spojuje nejkrásnější kouty Krkonoš a lokální pivovary, ale Krkonošský festival minipivovarů , spojuje v jeden den v roce, všechny pivní poklady Krkonoš na jednom místě. Třetí ročník nabídne milovníkům piva výběr místních piv, občerstvení i regionální produkty. 

Reklama

Festival vám zpříjemní poslední červnovou sobotu, ať už si jeho návštěvu plánujete jako součást celodenního výletu po horách nebo rovnou v poledne zamíříte do Velké Úpy. Vstup do areálu je zdarma, stejně jako kyvadlová autobusová doprava mezi Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou. A na co se můžete těšit?

Především na pivo. Lokální minipivovary zde představí svou nabídku piv, k degustaci i zakoupení na později a nemusíte za nimi chodit po kopcích a údolích. V průběhu odpoledne můžete vyhrávat hodnotné ceny od pivovarů i ostatních partnerů akce. Samozřejmě dostane cenu ten, kdo vypije nejrychleji pivo, ale i ten, kdo v pivním kvízu předvede nejlepší vědomosti.

O hladu rozhodně nebudete. O stánkové občerstvení na festivalu se postarají místní chalupáři. Čeká vás pestrá nabídka street food lahůdek či dezertů i regionální výrobky.

Atmosférou doplní hudební těleso Nešlapeto, jazz-funky kapela My Band, rock n’ rolloví Crazy Dogs a kapela Jam & Bazar.

Myslíme i na nejmenší, které nadchne herní koutek, soutěže nebo malování na obličej a další zábava pro děti. V neděli je pak nezapomeňte vzít na Herní Krajinu Pecka.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama