REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Dovolená v Česku se státním poukazem

27. 4. 2020

Jak by se vám líbilo, kdyby se vám na parádní dovolenou v Čechách složil stát a zaměstnavatel? Letos se to může díky státnímu programu Dovolená v Česku stát skutečností!

REKLAMA

I když je více než jasné, že letošní dovolená se nebude vzhledem k pandemii koronaviru odehrávat v zahraničí, ale pouze v Čechách, není to důvod ke smutku. Naopak! V České republice je mnoho míst k objevení a navíc stát připravuje rekreační vouchery, které vám dovolenou v Čechách zpříjemní ještě o něco více.


Díky návrhu Ministerstva pro místní rozvoj by vám na letošní dovolenou v Česku měl přispět nejen stát, ale i váš zaměstnavatel. Na vás pak zbyde úhrada pouze třetiny hodnoty rekreačního poukazu. To, jak s rekreačním voucherem naložíte, je pak zcela na vás. Rezervovat si můžete ubytování v hotelu, penzion či wellness. Z debaty odborníků prozatím vyplývá, že by se hodnota poukazu měla pohybovat kolem 10 000 Kč, což nezní vůbec špatně. Aktuální informace hledejte na StatniPoukaz.cz.


Jenom letos můžete pomoci zachránit byznys stovkám podnikatelů, restauratérů a hoteliérů  tím, že využijete rekreační poukaz a vyrazíte na dovolenou po Česku!


REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA