Dovolená na chalupě KOPANINY

Nabízíme ubytování na chalupě na Kopaninách mezi Jaroměří a Českou Skalicí. Chalupa je v podhorském stylu situovaná přímo u vyhlášeného „houbového“ lesa, dobře dostupná autem. Voda v chalupě je pitná.
V celé chalupě je silný signál wifi a je tam digitální TV s českými programy. Provoz je celoroční, ovšem nejvhodnější je pro letní pobyty. Kapacita chalupy je maximálně 9 lidí. Kolem chalupy je oplocený pozemek cca 1300 m2, takže se nemusíte bát o bezpečnost svých dětí nebo domácích mazlíčků. Vychovaní pejskové na tuto chalupu také mohou. Venku je zahradní nábytek, je tu i gril.
Přesná adresa je Kopaniny 9, Chvalkovice v Čechách 552 04. Celou chalupu si můžete prohlédnout na www.kopaniny.eu. Pobyt si objednáte na kopaniny9@gmail.com nebo telefonicky na +420 602349500. Cena za noc je 2700,- Kč pro 1 – 4 osoby. Pro 5. až 9. osobu se platí přistýlka 500,- Kč/ osoba. Pro objednávku na základě tohoto článku nám sdělte kód KOP15 a my vám poskytneme slevu na váš pobyt  ve výši 15%
V okolí na Vás čeká spousta zajímavostí, jako například hospic KUKS,  ZOO Dvůr Králové s nočním safari, Jaroměř s pevností Josefov, muzeum Boženy Němcové v České Skalici, zámek Ratibořice, Babiččino údolí, přehradní nádrž Rozkoš, Náchod, Trutnov, golfový areál Mladé Buky, Adršpach – přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, klášter v Broumově a spousta dalších turistických tras.
Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama