REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Dovolená na chalupě KOPANINY

Nabízíme ubytování na chalupě na Kopaninách mezi Jaroměří a Českou Skalicí. Chalupa je v podhorském stylu situovaná přímo u vyhlášeného „houbového“ lesa, dobře dostupná autem. Voda v chalupě je pitná. V celé chalupě je silný signál wifi a je tam digitální TV s českými programy. Provoz je celoroční, ovšem nejvhodnější je pro letní pobyty. Kapacita chalupy je maximálně 9 lidí. Kolem chalupy je oplocený pozemek cca 1300 m2, takže se nemusíte bát o bezpečnost svých dětí nebo domácích mazlíčků. Vychovaní pejskové na tuto chalupu také mohou. Venku je zahradní nábytek, je tu i gril.

Přesná adresa je Kopaniny 9, Chvalkovice v Čechách 552 04. Celou chalupu si můžete prohlédnout na www.kopaniny.eu. Pobyt si objednáte na [email protected] nebo telefonicky na +420 602349500. Cena za noc je 2700,- Kč pro 1–4 osoby. Pro 5. až 9. osobu se platí přistýlka 500,- Kč/ osoba. Pro objednávku na základě tohoto článku nám sdělte kód KOP15 a my vám poskytneme slevu na váš pobyt ve výši 15 %.

Chalupa Kopaniny, foto: www.kopaniny.eu
Chalupa Kopaniny, foto: www.kopaniny.eu

V okolí na Vás čeká spousta zajímavostí, jako například hospic KUKS, ZOO Dvůr Králové s nočním safari, Jaroměř s pevností Josefov, muzeum Boženy Němcové v České Skalici, zámek Ratibořice, Babiččino údolí, přehradní nádrž Rozkoš, Náchod, Trutnov, golfový areál Mladě Buky, Adršpach – přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, klášter v Broumově a spousta dalších turistických tras.

REKLAMA

Chalupa Kopaniny, foto: www.kopaniny.eu
Chalupa Kopaniny, foto: www.kopaniny.eu
Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA