Do Rožnova na Josefský jarmark

V pátek 17. a v sobotu 18. března se na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční tradiční Josefský jarmark. Jeho součástí bude nejen pestrá nabídka zboží, ale také bohatý doprovodný program.

Reklama

Několik desítek prodejců a k tomu vystoupení cimbálové muziky Aldamáš nebo hudební skupiny Veselá bída. To je jen část nabídky, kterou pořádající Téčko pod záštitou města Rožnov pod Radhoštěm připravilo na tradiční Josefský jarmark. Masarykovo náměstí tak už na konci tohoto týdne ožije jarmarečním ruchem. Tím nejdůležitějším na jarmarku je ovšem nabídka jarmarečního zboží. „Množství prodejců po oba dny nabídne tradiční jarmareční zboží nejen s velikonoční tématikou, ale také kytice, květinové vazby, sýry, perníčky, výrobky ze dřeva, masné výrobky, množství občerstvení a mnoho dalšího,“ doplnil Pavel Jakubík z rožnovského Téčka. Páteční program jarmarku začne v 10.00 hodin a zahájí jej cimbálová muzika Aldamáš, v 16.30 hodin návštěvníky čeká oficiální zahájení, na které naváže skupina Veselá bída. Páteční den ukončí koncert kapely Koridor.

V sobotu se v rámci programu představí dechová hudba Horňané a poté bude následovat cimbálová muzika Poštár, která letošní první jarmark na Masarykově náměstí uzavře.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama