REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 23.9. a svátek má Berta
V okolí

Dny města Chotěboř 2022

Jaký program jsme pro vás připravili a na co vše se můžete těšit?

Tento rok zahájí oslavy svou přednáškou o LIBICKÉ STEZCE archeolog Univerzity Karlovy Petr Hejhal. Historii Chotěbořska v raném a vrcholném středověku představí v podkroví Knihovny Ignáta Herrmanna ve čtvrtek 16.6. od 17, 00 hodin. Náměstí T.G. Masaryka v páteční podvečer rozezní rockové tóny kapel Za Notou a Kejvavý koně. V sobotu, u příležitosti VII. ročníku nepostupové mažoretkové soutěže velkých formací a miniformací zaplní Arénu Chotěboř malé cvičenky již v 08,00 hodin.

Hlavní program městských slavností proběhne tradičně na náměstí T.G. Masaryka v sobotu.

REKLAMA

Těšit se můžete na taneční i hudební program JUNIORU Chotěboř, ZUŠ Chotěboř, pohádku v provedení DIVADÉLKA DIK, jubilující pěvecký sbor DOUBRAVAN, DECHOVÝ ORCHESTR MLADÝCH nebo na ŽIVÉ SOCHY žáků dramatického souboru ZUŠ. Program si ve svých budoucích prostorech (budova staré pošty) připravilo pro své malé i velké návštěvníky také MĚSTSKÉ MUZEUM CHOTĚBOŘ. Po celé sobotní odpoledne si na náměstí můžete nakoupit nebo prohlédnou nabídku produktů regionálních výrobců, seznámit se s místními spolky, které si připravily pro děti hry a soutěže.

KEJVAVÝ KONĚ
KEJVAVÝ KONĚ

DNY MĚSTA CHOTĚBOŘ se tento rok nesou na tónech moravského folkloru, roots music, etnických rytmů a rockenrolu, které představí hned několik hudebních těles: Cimbálová muzika HARAFICA, originální bubenická show GROOVE ARMY, oblíbená kapela JELEN a DR. DOLL!

Army Grow
Army Grow

Přejeme všem příjemně strávené DNY MĚSTA CHOTĚBOŘ 2022

Kde: náměstí T.G. Masaryka, 58301 Chotěboř
Kdy: 18. 6. 2022, 10 – 18 h
E-mail: [email protected]

www.cekus.eu

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA