REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora
V okolí

Den otevřených dveří Velké Březno

9. 8. 2022

Populární Den otevřených dveří je po několikaleté pauze zpět! Brány pivovaru Velké Březno se návštěvníkům otevřou v sobotu 10. září. A všichni si přijdou na své: k dobré náladě zahrají populární kapely, připraveny budou i soutěže a závěrečný ohňostroj. Vstupné se neplatí, všechny druhy piv si lidé mohou koupit za dvacetikorunu.

Celým odpolednem hosty pivovaru provede moderátor Petr Zajíček. Z hudebního programu vybíráme například koncert skupiny Lucie Revival (11:30 hodin), Elán Revival (15:45 hodin), AC/DC Revival (18:00 hodin) a Divokej Bill Revival (19:30 hodin). Hudebním vyvrcholením večera se stane vystoupení skupiny ARAKAIN (21:00 hodin).

Bez dobré zábavy a soutěží si návštěvníci Den otevřených dveří ani nedovedou představit. A dočkají se i letos. V 15:00 hodin na ně čeká silácká show a soutěže, kdy se v „hlavních rolích“ představí lano a hřebík. Další show, tentokrát řezbářská, bude následovat v 16:45 hodin. Těšit se mohou i na exkurze do pivovaru.

REKLAMA

Na místě se návštěvníci mohou občerstvit nejen velkobřezenským pivem za 20 korun, ke koupi bude i něco dobrého k snědku. Všichni zájemci mohou využít kyvadlovou dopravu do Velkého Března a zpět, odjíždět bude ze zastávky Ústí nad Labem Divadlo a Děčín Hlavní nádraží.

Celý den zakončí ohňostroj v 21:55 hodin. Přijďte se pobavit v hojném počtu!

REKLAMA

Už více než 260 let pivovar Velké Březno hrdě shlíží z břehu Labe na měnící se kraj kolem a vítá každou novou generaci. Přes všechny změny, které s sebou ubíhající léta a staletí přinášejí, pivovar a jeho mistři zůstávají věrni české pivovarnické tradici a vlastnímu způsobu výroby piva. Po celou dobu odmítají výstřelky moderních technologií a spoléhají se výhradně na svoji intuici, poctivou ruční práci a kvalitní místní suroviny. V pivovaru ve Velkém Březně se dnes vaří Březňák světlý výčepní, Březňák světlý ležák a Březňák 11. O kvalitě piv, která se vaří tradiční metodou z nejlepších surovin a kvasí v otevřených kádích na spilce, svědčí i řada cen z degustačních soutěží.

www.pivovarske.cz

Kdy: 10. 9. 2022, 11:30 – 22:00 hod
Kde: Areál pivovaru Velké Březno

www.breznak.cz

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA