REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 10.6. a svátek má Gita

Cyber Arcade v Praze: Zábava i výprava do historie arkádových her

Omlácené maringotky, kde jsme za pětikorunu pařili Street Fightera, Golden Axe nebo Pacmana, odjely do industriálního nebe. Přitažlivost arkádových automatů ze 70., 80. a 90. let je ale stále mimořádně silná, což potvrzuje otevření nové herny v centru Prahy.

Cyber Arcade najdete v Petrské ulici v zábavním komplexu Fun Arena kousek od zastávky metra Florenc. Nová arkádová herna je vyvedená ve stylu futuristického cyberpunku, spadá pod síť Muzeum her a bez nadsázky se v ní můžete na několik hodin příjemně ztratit mezi uličkami strojů z celého světa, na které jinde v Evropě nenarazíte.

Ať už jste sólisté, či týmoví hráči, v Cyber Arcade si přijdete na své. Máte rádi bojovky, RPG hry, střílečky, simulátory, závody? V Cyber Arcade si vyzkoušíte vše. 

REKLAMA

Arkádová herna disponuje stovkou automatů, mezi nimiž nechybějí klasiky jako Arkanoid, DOOM, Packman nebo Wolfenstein 3D. Nostalgici se mohou vrhnout na Nintendo konzole, zasednout ke klasickým počítačům z 90. let a zapařit si Lost World, Maria, Need For Speed, Warcraft či Quake.

V Cyber Arcade nechybějí ani moderní stroje a simulátory jako Dark Escape 4D, Chunithm nebo DariusBurst EX. 

Do Cyber Arcade můžete vyrazit za zábavou, nostalgií i historií. Na automaty, které tu na vás čekají, nikde jinde v takové škále a množství pohromadě nenarazíte.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA