Chcete unikátní záběry z cest? Přinášíme tipy na drony s kamerou AERIUM!

Drony s kamerou se v poslední době staly téměř nezbytným příslušenstvím na cestách. Díky pokročilým technologiím jsou čím dál tím kompaktnější i cenově dostupnější a zároveň fotí a natáčejí v dobré kvalitě. Když tedy máte takové možnosti a čeká vás cesta do zajímavé (a fotogenické) destinace, byla by škoda vaše oblíbená místa nezachytit z ptačí perspektivy.

Reklama

Na trhu však najdete nespočet různých modelů, což výběr často komplikuje – zejména pak pilotům začátečníkům. Jaké drony s kamerou vám tedy pomohou ? 

Spolu se specialisty z e-shopu Vzdušín.cz, který prodává kvalitní a cenově dostupné drony vlastní značky AERIUM, jsme pro vás připravili tipy na nejlepší cestovní drony. Podle jejich předností a slabých stránek se pak snadno rozhodnete, který vám bude vyhovovat nejvíc. Pojďme na to!

1. Dron AERIUM 4DRC F3 GPS 4K

Jako náš první tip jsme vybrali dron s kamerou, který je mezi zákazníky Vzdušínu nejoblíbenější. Nabízí totiž perfektní poměr mezi cenou a kvalitou. To platí zejména pro kvalitu kamery a ovládání, které bude mít po pár vzlétnutích v malíku i úplný nováček. Dron AERIUM 4DRC F3 GPS 4K je navíc skládací a lehký, a tak se ani na delších túrách příliš nepronese.

Ale teď už zpět ke kameře, která je při výběru dronu vhodného na focení a natáčení na cestách naprosto zásadní. Ty má dron celkem dvě – umístěné vpředu a dole. Obě dovedou natáčet ve 4K a fotit v 6K rozlišení. Navíc jsou opatřené duálním objektivem, který minimalizuje vertikální chvění fotoaparátu. 

S ovládáním dronu pak významně pomáhá zabudovaná GPS, se kterou máte jistotu, že dron vždy spolehlivě najdete. Také zajistí automatický návrat na předem nastavené místo stisknutím jediného tlačítka. Ve vzduchu se dron udrží až 25 minut a díky náhradním bateriím můžete dobu létání výrazně prodloužit.

2. Dron AERIUM L900 GPS 4K

Pokud si potrpíte na pokročilé funkce, pak vás určitě nezklame dron s kamerou AERIUM L900 GPS 4K. U tohoto modelu se můžete těšit zejména na vychytávky zaměřené na snadné ovládání – zajímavých efektů při natáčení tak mohou dosáhnout i úplní začátečníci. Dron je navíc lehký a skladný, můžete ho tedy bez obav vzít s sebou i na delší a náročnější trasy.

Jedním ze zmíněných efektů je snadné zpomalení během letu, což vám zajišťuje snadnější ovládání a také detailnější záběry snímaných objektů. Dron přichází s dálkově ovladatelnou kamerou, která natáčí videa v HD a pořizuje snímky v Ultra-HD kvalitě. Ta se navíc dokáže automaticky zaměřit na objekt před sebou, díky čemuž pro vás bude snadnější pořídit ostré a propracované snímky.

Prostřednictvím mapy si také můžete v rámci pár kliknutí vybrat místo, kam má dron letět, a on se tam automaticky přemístí. Kromě toho si dokáže udržet stabilní výšku bez jakéhokoliv pohybu, což se hodí zejména při focení. Při plném nabití baterie vám dron poskytne až 28 minut letu – možnost výměny baterie však tuto dobu podstatně prodlužuje.

3. Dron AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera

Model AERIUM E99 Pro 4K Dual Camera by se dal v porovnání s ostatními zmíněnými drony považovat za odlehčenou variantu s příznivější cenovkou. Je tedy logickou volbou pro začátečníky, kteří si ještě nejsou jistí, zda je pro ně pilotování dronu to pravé ořechové. Navzdory nižší ceně se však mohou těšit na řadu zajímavých funkcí.

Dron je ve složeném i rozloženém stavu velmi lehký a kompaktní, takže představuje ideálního parťáka na cesty. Jedna plně nabitá baterie ho udrží ve vzduchu až 20 minut – opět však můžete využít náhradní baterie, a tak si létání užívat mnohem déle. 

O pořizování snímků a videí se stará přední a spodní kamera. Velkou výhodou pro nováčky je, že mou využít zabudovaný Beauty filtr, který provede automatické úpravy snímků a videí do optimální podoby.

Zaujal vás některý z dronů, nebo ještě tápete? Ať tak či onak, na e-shopu Vzdušín.cz najdete celou řadu dalších dronů, se kterými můžete výše uvedené modely porovnat. Čekají tu na vás také potřebné náhradní díly a technická podpora, která vám v případě potřeby poradí jak s nákupem, tak i následným provozem dronu.

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama