Cestovatelský festival v Praze

Galerie cestovatelů(Praha, 10.-11. 11. 2007) Přichází podzim a s ním i divácky oblíbená prezentace českých cestovatelů. Kulturní dům Ládví již tradičně zve všechny příznivce cestování do svých prostor, kde se během soboty a neděle 10.-11. listopadu 2007 odehraje Cestovatelský festival, který je největším setkáním cestovatelů v České republice. Jedná se o rozmanitou sérii přednášek, cestopisných filmů a živě komentovaných projekcí téměř z celého světa. Všechny přítomné návštěvníky, přednášející i samotné organizátory festivalu spojuje nezkrotná touha cestovat a poznávat cizí kultury.
Během přednáškového maratónu, který probíhá paralelně ve třech sálech najednou, se Vám představí více než 40 aktivních cestovatelů se svými nejnovějšími diashow. Mnohé z přednášejících samozřejmě znáte z jejich publikační činnosti v cestopisných magazínech, nicméně festival jim umožňuje osobně se prezentovat nejširší cestovatelské veřejnosti formou živého vyprávění. Projekce diapozitivů či fotografií jsou doprovázeny zajímavými hudebními nahrávkami a na závěr každého pořadu probíhají diskuse s diváky. Letos se s námi podíváte jak do Jižní Ameriky, tak i do Asie či Afriky. V malém sále pak na Vás čekají neobvyklé pohledy českých cestovatelů na evropské země.
Nedílnou součástí festivalu je miniveletrh s cestovatelskou tématikou a tradiční slosování anketních lístků s možností vyhrát hodnotné dárky pro cestovatele – knihy, outdoorové oblečení a vybavení, autobusové jízdenky po Evropě, letenky, předplatné cestovatelských časopisů a další.
Více o festivalu na www.setkanicestovatelu.cz.

Reklama

Kulturní akce

Reklama
Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama