Česko-bavorský festival v DEPO2015

Příznivci přeshraniční spolupráce jsou zváni na česko-bavorský multižánrový festival Treffpunkt:kontakt od pátku do neděle 22. – 24. dubna v Kreativní zóně DEPO2015. Závěrečná akce projektu „kultur|kontakt|kreativ“ naplní partnerství mezi městy Plzeň a Regensburg kulturou a osobními vazbami mezi umělci z obou stran hranice.

Reklama

Zazní hudba mnoha žánrů – od tradiční české i bavorské dechovky přes rock’n’roll či flétnový koncert. Ve velké autobusové hale v sobotu večer vystoupí proslulá bavorská párty-kapela The Heimatdamisch. Plzeňskou hudební scénu budou reprezentovat funk-jazzoví Moodshake nebo country-rockoví 1/2Rebel.

A protože při tanci vyhládne a k chuti přijde i nějaké to dobré pití, počítá se s českými i bavorskými pochutinami a napěněným pivem, a to nejen plzeňským. Chybět nebudou ani oblíbené bavorské tupláky. Program ale myslí i na dětské návštěvníky a bavit by měl i ty, kdo pivu neholdují. Kromě zmíněných kapel se představí mladí tvůrci, kteří se v rámci rezidenčního programu zúčastnili několikatýdenních výjezdů do sousední země. Během tří let trvání projektu to bylo 22 rezidentů tvořících v nejrůznějších žánrech – od hudebníků, fotografů, přes výtvarné umělce a spisovatele až po performery.

Na akci se neplatí žádné vstupné.

Vice informací na www.treffpunkt.cz nebo na facebooku „treffpunktPilsenRegensburg“.

Reklama

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama