REKLAMA
Tipy na výlety, turistiky a dovolená v ČR
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Bezkonkurenční zábavní centrum, to je FUN ARENA CHEB

Zábavní centrum FUN ARENA CHEB naleznete v západních Čechách, poblíž hranic s Německem, na okraji města Cheb.

Pokud máte závodního ducha, jste příznivci sportu nebo jen chcete zažít nové zkušenosti, toto je to pravé místo pro vás. Na své si zde přijde každý, malí i velcí.  Je to místo, kde najde zábavu opravdu každý. Je to ideální tip na to, jak lze příjemně strávit klidně celý den. Návštěva je vhodná pro jednotlivce, ale i pro větší skupiny. Vítány jsou školní výlety nebo příměstské tábory, kterým zde lze připravit zábavu “na míru“.

Motokáry outdoor i indoor

Již v roce 2008 byl zde vybudován původní venkovní motokárový okruh, který byl postupem času několikrát rozšiřován. Můžete si zde vybrat z několika druhů motokár — jsou určené pro začátečníky až ty pro profesionály. Motokáry jsou také rozděleny podle schopností a věku, respektive výšky závodníka.

REKLAMA

V roce 2020 zde byly zahájeny další stavební práce, kdy byla na budovu restaurace napojena hala. Tam se nyní nachází také krytá dráha KARTARENA pro elektrické motokáry, kde je trasa uzpůsobena věku závodníků i jejich schopnostech.

Další zajímavé atrakce

V Jumpareně naleznete adrenalinové hřiště, které se skládá z několika různých atrakcí od horolezeckých stěn, různých druhů vyžití s trampolínami, přes spider wall, přetlačovanou na kladině, po ninja dráhy a molitanové moře. Přijďte si sem zaskotačit. Zde platí, že v různorodosti se skrývá krása. Pokud máte chuť na okamžik uniknout realitě a ponořit se do jiného světa, zavítejte do virtuálního světa, kde si můžete vyzkoušet neomezeně zběsilou jízdu na motorce, vodním skútru, v závodním voze nebo objevte Jurský svět, kde zabojujete o svůj vlastní život. Najdete zde dále Multiball, což je interaktivní sportovní a herní konzole, která spojuje fyzickou aktivitu s digitálními hrou. Přinese vám širokou škálu her pro všechny věkové kategorie i úrovně dovedností. Další zajímavou zábavou je laserová střelnice, kde si vyzkoušíte, jak přesnou máte mušku. Střelnice má tři režimy střelby na čas, otestuje nejen vaši přesnost, ale také rychlost a postřeh.    

Plánují se zde i další zajímavé atrakce, na které si budete muset chvilku počkat, ale jistě to bude stát za to.

Zázemí

Pokud vám po sportovním výkonu vyhládne, dáte si něco dobrého v místní restauraci. Pokud vyjde počasí, můžete si na slunné terase v teplých letních dnech užívat výhled na jezdce na dráze a pozorovat jejich výkony.

Jestli se vám nebude chtít domů, můžete si výlet prodloužit. V areálu je k dispozici také ubytování ve třinácti pokojích pro 2 až 4 osoby se samostatnými vchody a vlastním sociálním zařízením.

Zavítejte do tohoto jedinečného zábavního centra, kde se maximálně vyřádíte.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA